Serwis AGD Świdnica

Nie musisz być ekspertem od wszystkiego. Jeśli naprawa sprzętu AGD nie należy do Twoich kompetencji czy zainteresowań, znajdź godnego zaufania fachowca, do którego będziesz mógł się zgłosić w razie problemu. W Świdnicy polecamy Ci solidny serwis AGD, który należy do współpracowników Serwissimo. Znajdziesz tutaj wykwalifikowanych fachowców, którzy dołożą wszelkich starań, by Twoje stare AGD służyło Ci bezawaryjnie jeszcze lata. Potrzebny jest Ci serwis Electrolux? A może interesuje Cię naprawa zmywarek i kuchenek elektrycznych? Z pewnością partner Serwissimo ze Świdnicy będzie w stanie Ci pomóc.

Zakres serwisu AGD w Świdnicy i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa okapów
Naprawa okapów
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań

,
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.

Masz wrażenie, że od jakiegoś czasu zmywarka pracuje za głośno? Chłodziarko-zamrażarka nagle przestała chłodzić i całe zapasy musisz wyrzucić? A może trzeba wymienić uszczelki w pralce? W tych i wielu innych problemach ze sprzętem AGD pomoże Ci solidny serwis AGD ze Świdnicy, który należy do partnerów Serwissimo. Z pewnością możesz zaufać pracującym tutaj fachowcom, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Oszczędź sobie wielu nerwów oraz mnóstwo czasu i po prostu skorzystaj z usług specjalistów, którzy doskonale znają się naprawie sprzętu AGD. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, by zarezerwować termin wizyty!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń