Serwis AGD Suwałki

Mieszkasz w Suwałkach i potrzebny jest Ci godny zaufania serwis AGD, który nie tylko zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, ale również posiada dostęp do części zamiennych AGD? Jesteś we właściwym miejscu. Właśnie taki jest partner Serwissimo w Suwałkach. Możesz liczyć na niego zarówno przy drobnych usterkach, jak i poważnych awariach sprzętu AGD. Potrzebny jest Ci serwis Mastercook? A może serwis pralek Bosch lub serwis pralek Samsung? To bez znaczenia! Do partnera Serwissimo możesz zgłosić się z niemal każdym uszkodzonym sprzętem AGD, bez względu na jego markę. Popsuty okap, płyta indukcyjna lub piekarnik? Tu również otrzymasz profesjonalną pomoc. Sprawdź sam, nie ma co zwlekać!

Zakres serwisu AGD w Suwałkach i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Józef Stankiewicz

Targowa 10, 19-400 Olecko

W Suwałkach partnerem Serwissimo jest godny polecenia serwis AGD, którego wykwalifikowana kadra z zaangażowaniem zadba o Twój sprzęt gospodarstwa domowego. Wysokie umiejętności pracowników w połączeniu z doskonałymi narzędziami to gwarancja solidnej, szybkiej i skutecznej naprawy. Partner Serwissimo to również niewygórowane stawki, co z pewnością również docenisz.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Suwałki: Krzywólka, Śródmieście, Osiedle Centrum, Osiedle Daszyńskiego, Osiedle Kamena, Osiedle Papiernia, Osiedle Północ II,  Osiedle Szwajcaria.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

W pralce przepalił się programator, a „złota rączka” to ostatnie określenie, jakim byś siebie określił? Zaufaj doświadczeniu fachowców, którzy podobne problemy rozwiązują każdego dnia. Pomogą Ci oni nie tylko z pralką. W zakres ich usług wchodzi również naprawa zmywarek, naprawa lodówek, kuchenek, suszarek do ubrań, okapów i naprawa sprzętu AGD innego typu. Partner Serwissimo w Suwałkach pomoże Ci w naprawie AGD niemal każdego producenta. Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431