Serwis AGD Skierniewice

Jesteś mieszkańcem Skierniewic i masz poważny problem ze swoim sprzętem gospodarstwa domowego? Naprawa sprzętu AGD to zdecydowanie nie jest Twoja bajka? Na szczęście możesz liczyć na profesjonalną pomoc partnera Serwissimo, dla którego naprawa AGD różnych marek to codzienność. Serwis pralek Bosch, serwis pralek Samsung, naprawa kuchenki gazowej, naprawa płyty indukcyjnej – to tylko wybrane usługi z szerokiej oferty polecanego przez nas serwisu AGD w Skierniewicach. Masz popsuty okap lub piekarnik? To żaden problem dla pracujących tutaj fachowców.

Zakres serwisu AGD w Skierniewicach i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Bracia Pawlak

Władysława Stanisława Reymonta 16, 96-100 Skierniewice

Solidną naprawę sprzętu AGD możesz w Skierniewicach zlecić partnerowi Serwissimo. To zespół wykwalifikowanych ekspertów, dla których sprzęt gospodarstwa domowego nie ma żadnych tajemnic. Polecani przez nas fachowcy doskonale znają się na naprawie AGD niemal wszystkich marek, dzięki czemu nie zawiodą Cię w przypadku zarówno drobnych, jak i poważnych awarii. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Skierniewic: Widok, Rawka, Zadębie.

Obsługiwane miasta w pobliżu Skierniewic: Łowicz, Żyrardów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 30 zł

Jeśli podczas wirowania Twoja pralka skacze po całej łazience, koniecznie wezwij na pomoc fachowca. Choć problem może wydawać się trywialny, prawdopodobnie rozwinie się w przyszłości w poważną awarię. W Skierniewicach na Twój telefon czeka serwis AGD będący partnerem Serwissimo. Doświadczona kadra zajmie się Twoim AGD kompleksowo, bez względu na problem, z którym się zgłosisz. Konkurencyjne na rynku stawki i najwyższa precyzja działania to atuty, które zostały docenione już przez wielu wcześniejszych klientów tego serwisu AGD. Zadzwoń już dzisiaj, by zarezerwować termin wizyty, a z pewnością w niedługim czasie dołączysz do ich grona!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431