Serwis AGD Rumia

Doskonale rozumiemy, że popsuty sprzęt AGD to powód do dużych zmartwień. Nie każdy przygotowany jest na tak duży niespodziewany wydatek, by móc po prostu pójść do sklepu i wymienić sprzęt na nowszy model. Na szczęście w Serwissimo polecamy Ci jednych z najlepszych w okolicy serwisantów, którzy sprzęt gospodarstwa domowego różnych typów naprawiają niemal z zamkniętymi oczami. Fachowcy ci działają szybko i nie nadużyją Twojego zaufania, bez względu na problem, z którym się zgłosisz. Potrzebny jest Ci serwis pralek Samsung? A może szukasz fachowca, który ma dostęp do profesjonalnych części zamiennych AGD i zapewni Ci ekspresową naprawę lodówki? Skontaktuj się z serwisem AGD z Rumi, który współpracuje z Serwissimo.

Zakres serwisu AGD w Rumi i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD El-Dom Elżbieta Rewers

Jana III Sobieskiego 328E, 84-200 Wejherowo

Sprawdzony partner Serwissimo z Rumi naprawi Twój sprzęt gospodarstwa domowego szybko, profesjonalnie i niedrogo. To bez wątpienia najlepsza opcja w okolicy, jeśli chodzi o serwis AGD. Serwisanci mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie i dysponują profesjonalnym sprzętem oraz częściami zamiennymi najlepszych producentów, dzięki czemu szybko i skutecznie naprawią Twoje AGD.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Rumi: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Szmelta, Zagórze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Rumi: Puck, Wejherowo, Władysławowo, Sopot, Gdynia, Reda, Gdańsk.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

Po raz kolejny w pralce wyświetlił się komunikat o błędzie i boisz się, że w końcu zalejesz sąsiadów? Zmywarka wydaje dziwne dźwięki i nie domywa naczyń? To już zdecydowanie ostatni moment, żeby zadzwonić do solidnego fachowca, dla którego naprawa pralki czy naprawa zmywarki nie jest niczym trudnym. W Rumi pomoże Ci doświadczony partner Serwissimo. Ten wysokiej klasy serwis AGD działa kompleksowo i bardzo profesjonalnie, a przy tym w przystępnych cenach. Zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431