Serwis AGD Pruszków

Popsuta lodówka? Pralka zalała sąsiadów? A może zmywarka odmówiła posłuszeństwa? W tych i wielu innych awariach sprzętu AGD różnego typu możesz liczyć na profesjonalną pomoc partnera Serwissimo z Pruszkowa. To godny zaufania serwis AGD, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. Potrzebny jest Ci serwis pralek Bosch lub serwis pralek Samsung? A może interesuje Cię naprawa zmywarek lub naprawa lodówek? Tu zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc, bez względu na skalę problemu, z którym się zgłosisz. Popsuta płyta indukcyjna lub okap? Zadzwoń, a pomoże Ci partner Serwissimo z Pruszkowa, który doskonale będzie wiedział, które części AGD będą wymagały naprawy lub wymiany.

Zakres serwisu AGD w Pruszkowie i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Zdzisław Michalak

Juliana Gomulińskiego 7/12, 05-804 Pruszków

W Pruszkowie partnerem Serwissimo jest godny zaufania serwis AGD, którego pracownicy to rzetelni i sumienni fachowcy, dla których nie istnieją usterki, których nie da się naprawić. Możesz zgłosić się tu z uszkodzonym sprzętem gospodarstwa domowego każdej marki, a z pewnością uzyskasz profesjonalną pomoc. Szybka i wnikliwa diagnoza to tutaj podstawa, podobnie jak skuteczna naprawa sprzętu.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pruszkowa: Bąki, Gąsin, Malichy, os. Prusa, Wyględówek, Śródmieście, Ostoja, os. Staszica, Tworki, os. Parkowe, Żbików. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Pruszkowa: Warszawa, Błonie, Tarczyn, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

W Twojej lodówce pilnie trzeba wymienić uszczelki, bo ciągle się nie domyka? W pralce popsuł się bęben, a zmywarka nie chce pobierać wody? Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu AGD z Pruszkowa, którego usługi doceniło już wielu Twoich sąsiadów. Eksperci od sprzętu AGD różnego typu czekają na Twój telefon. Możesz liczyć na ich zaangażowanie, rzetelność i sumienność. To fachowcy, dla których naprawa sprzętu AGD żadnego typu nie stanowi wyzwania. Skontaktuj się z nimi już teraz i zarezerwuj termin realizacji usługi!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431