Serwis AGD Piła

Mieszkańcy Piły oraz jej najbliższych okolic na szczęście nie muszą martwić się o AGD w domu, nawet jeśli zupełnie nie znają się na naprawie sprzętu AGD. Dlaczego? Ponieważ właśnie tutaj pracuje partner Serwissimo, którego profesjonalny serwis AGD ma już szerokie grono zadowolonych klientów. Jesteś z Piły i jeszcze nie poznałeś partnera Serwissimo? Najwyższa pora na telefon. Możesz być pewien, że Twój sprzęt AGD Ci podziękuje i będzie służył bezawaryjnie przez kolejne lata. Martwisz się o części do AGD oraz ich cenę? Zupełnie niepotrzebnie. Partner Serwissimo ma do nich dostęp, dzięki czemu naprawa pralek, naprawa zmywarek, naprawa suszarek, kuchenek elektrycznych, a także naprawa sprzętu AGD innego typu często przebiega niemal od ręki i nie obciąża zbytnio domowego budżetu.

Zakres serwisu AGD w Pile i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

AGD I GASTRO SERWIS VITALII KOPENKO

aleja Niepodległości 64, 64-920 Piła

W Pile partnerem Serwissimo jest solidny i profesjonalny serwis AGD, który kompleksowo zajmie się Twoim uszkodzonym sprzętem gospodarstwa domowego, bez względu na jego typ czy markę.  Wykwalifikowani pracownicy, którzy pracują wyłącznie z najlepszymi narzędziami to gwarancja szybkiej diagnozy i solidnej oraz skutecznej naprawy. Partner Serwissimo to również konkurencyjne na rynku stawki!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Piły: Gładyszewo, Górne, Jadwiżyn, Śródmieście, Koszyce, Motylewo, Podlasie, Staszyce. 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Twoja zmywarka zdecydowanie za głośno pracuje? A może nie chce podgrzewać wody? Pralka kolejny raz zalała sąsiadów, a lodówko-zamrażarka niespodziewanie się rozmroziła, więc do kompletu zalało Ci także kuchnię? Nie panikuj. Na początek potrzebny będzie dobry mop, wiadro i telefon. Kiedy opanujesz już powódź w mieszkaniu, zadzwoń do partnera Serwissimo z Piły. Ten doskonały serwis AGD zajmie się za Ciebie opanowaniem problemu Twojego sprzętu gospodarstwa domowego, by służył Ci sprawny jeszcze latami. Naprawa pralek to dla pracujących tu fachowców codzienność! Zadzwoń już dzisiaj i oszczędź nerwy swoje oraz sąsiadów z dołu!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431