Serwis AGD Pabianice

Jeśli szukasz fachowca, któremu możesz zaufać i zlecić naprawę AGD na terenie Pabianic, dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści znają się na naprawie lodówkipiekarnika i innych większych domowych sprzętów kuchennych. Skorzystaj z ich wiedzy i zadzwoń do partnera Serwissimo! Tylko oni posiadają niezbędne doświadczenie i uprawnienia, żeby udzielić Ci jak najlepszej porady i pomocy. Żadna awaria AGD nie stanowi dla nich wyzwania, dlatego nie wahaj się i zadzwoń do nich!

Zakres serwisu AGD w Pabianicach i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Klima-Tex Piotr Zych

Ludowa 4/4, 95-200 Pabianice

Serwis AGD w Pabianicach, który poradzi sobie z każdą usterką Twojego AGD to firma zaprzyjaźniona z Serwissimo! Naprawa pralki lub zmywarki nie będzie już problemem, jeśli za jej wykonanie zabiorą się fachowcy z prawdziwego zdarzenia.  Zadzwoń i zleć usługę fachowcom z Pabianic! W pełni wykwalifikowany serwis zajmie się naprawą Twego sprzętu AGD i przedłuży jego żywotność o dobrych parę lat! 

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pabianic: Centrum, Bugaj, Piaski, Stare Miasto, Karniszewice, Klimkowizna, Jutrzkowice, Wola Zaradzyńska Nowa, J. Salwy, Marii Konopnickiej, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Dąbrowa, Rypułtowice, Czyryczyn (daw.Sereczyn), Karolew, Nowa Wieś. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Pabianic: Łask, Konstantynów Łódzki. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Nie trać już więcej czasu na samodzielną walkę z zepsutym sprzętem AGD. Zatrudnij fachowca z odpowiednimi kwalifikacjami z Pabianic, dzięki któremu szybko pożegnasz problematyczną awarię. Nasi zaprzyjaźnieni specjaliści wyeliminują usterkę pralki, lodówkipiekarnika oraz okapu, zapewniając przy tym przystępną cenę i solidnie wykonaną usługę. Nie zastanawiaj się dłużej. Umów się na spotkanie z naszym technikiem i dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapewniamy, że to najlepsi specjaliści w swojej branży. Zadzwoń i sprawdź ich! Nie zawiedziesz się!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431