Serwis AGD Otwock

Jeśli mieszkasz w Otwocku, możesz czuć się szczęściarzem, ponieważ właśnie tutaj swoje usługi świadczy profesjonalny serwis AGD, który jest partnerem Serwissimo. Znalezienie dobrego fachowca nie jest łatwe, ale z Serwissimo problem ten znika. Polecany przez nas serwis sprzętu AGD wykonuje takie usługi jak naprawa pralek, naprawa lodówek, naprawa okapów, kuchenek gazowych, a także sprzętów AGD innego typu. Drobna usterka? A może poważna awaria? Fachowiec od Serwissimo i tak Ci pomoże. Możesz zaufać jego doświadczeniu i doskonałym narzędziom. Przekonaj się sam!

Zakres serwisu AGD w Otwocku

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Maciej Kazała

Warszawska 55 lok. 92, 05-075 Warszawa

Interesuje Cię naprawa AGD w Otwocku lub okolicach? Bez wątpienia pomoże Ci partner Serwissimo, który zajmuje się serwisem sprzętu AGD wielu typów i różnych marek. Wysokie kwalifikacje pracujących tutaj fachowców, w połączeniu z ich zaangażowaniem i doskonałym zapleczem sprzętowym to gwarancja skutecznej naprawy. Z pewnością docenisz również niewygórowane stawki usług!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Otwocka: Jabłonna, Kresy, Mlądz, Soplicowo, Teklin, Wólka Mlądzka , Ługi, Śródborów, Śródmieście, Świder Wschodni, Świder Zachodni, Świdry Wielkie, Świerk.

Obsługiwane miasta w pobliżu Otwocka: Warszawa, Ząbki, Halinów, Sulejówek.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Jeśli Twój piekarnik elektryczny lub gazowy uległ uszkodzeniu, a pralka co chwilę się wyłącza, zgłoś się do fachowca, który podobnymi problemami zajmuje się skutecznie na co dzień. W Otwocku pomoże Ci partner Serwissimo, który działa niesamowicie szybko i solidnie. Potrzebna jest Ci naprawa suszarki do ubrań lub naprawa lodówki? A może naprawa płyty indukcyjnej lub naprawa sprzętu AGD innego rodzaju? Serwis AGD z Otwocka, będący partnerem Serwissimo, czeka na Twój telefon. Nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nim już teraz, a pracujący tu fachowcy zadbają kompleksowo o Twoje sprzęty gospodarstwa domowego!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431