Serwis AGD Ostrów Wielkopolski

Jeśli jesteś mieszkańcem Ostrowa Wielkopolskiego lub okolic i potrzebujesz solidnego serwisu AGD, którego oferta jest kompleksowa, bez względu na markę sprzętu, z którym się zgłosisz, jesteś we właściwym miejscu. Partner Serwissimo z Ostrowa Wielkopolskiego pomoże Ci bez względu na to, czy potrzebny jest Ci serwis Whirlpool, serwis Amica, serwis Bosch, czy też serwis sprzętu AGD innego producenta. To fachowcy, którzy mają dostęp do profesjonalnych części AGD, w tym do części do pralekczęści do zmywarek. To właśnie między innymi dlatego działają tak szybko i skutecznie. Sprawdź sam!

Zakres serwisu AGD w Ostrowie Wielkopolskim i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan

Sobieskiego 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Naprawa AGD zawsze wymaga drobiazgowego podejścia, sumienności i zaangażowania. Serwis AGD z Ostrowa Wielkopolskiego, który jest polecany w Serwissimo, zatrudnia wyłącznie fachowców, którzy dbają o najwyższy poziom usług i solidność pracy. Indywidualne podejście do każdego klienta, zaangażowanie przy każdym zleceniu i niewygórowane stawki to tutaj podstawa. Sprawdź sam już dzisiaj!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Ostrowa Wielkopolskiego: Śródmieście, Wenecja, Krępa, Odolanowskie, Parcele Zacharzewskie, Zacisze Zębców, Jana Pawła II, Pruślin, Stare Kamienice, Nowe Parcele, Powstańców Wielkopolskich.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz, Jarocin, Pleszew, Milicz, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Jeśli w grę wchodzi naprawa pralek, naprawa zmywarek, naprawa lodówek lub naprawa sprzętu AGD innego typu, najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wezwanie specjalisty, który doskonale się na tym zna. W Ostrowie Wielkopolskim wybór jest oczywisty. Serwis AGD, który jest partnerem Serwissimo. Tylko tutaj możesz mieć pewność najwyższej skuteczności, która idzie w parze z konkurencyjnymi na rynku stawkami. Ekspresowe działanie i najwyższe standardy obsługi klienta to tutaj również standard. Zadzwoń już dziś i oddaj swoje AGD w fachowe ręce!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431