Serwis AGD Legionowo

Jeśli jesteś mieszkańcem Legionowa i potrzebny jest Ci pilnie fachowiec, dla którego naprawa sprzętu AGD to pestka, zgłoś się do partnera Serwissimo, który zajmuje się tym na co dzień. Potrzebny jest Ci solidny serwis Amica lub serwis Whirlpool? A może szukasz fachowca, który dysponuje częściami do zmywarek lub częściami do pralek, dzięki czemu naprawi AGD szybko i skutecznie? W tym przypadku partner Serwissimo z Legionowa to najlepsza opcja. Godni zaufania eksperci od sprzętu gospodarstwa domowego czekają na Twój telefon. Możesz zaufać ich wiedzy i doświadczeniu.

Zakres serwisu AGD w Legionowie i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Piotr Kobus

Zamiejska 17/58, 03-580 Warszawa

Polecany przez Serwissimo serwis AGD z Legionowa to nie tylko wykwalifikowani eksperci, ale również najlepsze narzędzia oraz dostęp do części zamiennych. Możesz liczyć tutaj na profesjonalną pomoc, bez względu na problem Twojego AGD. Najwyższy poziom usług i zaangażowanie w każde zlecenie to tutaj podstawa, którą doceniło już wielu wcześniejszych klientów. Dołącz do nich!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Legionowa: Batorego, Generała Roi, Jagiellońska, Sobieskiego, Kozłówka, Młodych, Piaski, III Parcela. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Legionowa: Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Warszawa, Piaseczno, Łomianki, Marki.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Nie warto zlecać naprawy zmywarek, naprawy okapów czy naprawy pralek przypadkowemu specjaliście, którego kwalifikacje są wątpliwe. Jeśli Twój sprzęt AGD wymaga naprawy lub serwisowania, zgłoś się do godnego zaufania serwisu AGD, który nie zawiedzie Twojego zaufania. W Legionowie na Twój telefon czeka fachowiec, który współpracuje z Serwissimo. Polecany przez nas serwis AGD zajmuje się profesjonalną naprawą sprzętu AGD niemal każdej marki. Zgłoś się do niego już dziś, a Twoje sprzęty gospodarstwa domowego posłużą jeszcze lata w nienaruszonym stanie!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431