Serwis AGD Gniezno

Twoje AGD szwankuje i nie wiesz, co robić? Nie znasz się na naprawie sprzętu AGD, ale nie chcesz inwestować w nowe urządzenia? Na szczęście nie musisz. Jesteś mieszkańcem Gniezna lub okolic? Pomoże Ci profesjonalny serwis AGD, który jest partnerem Serwissimo. W zakresie usług znajdziesz między innymi takie czynności jak naprawa pralek, naprawa suszarek, naprawa lodówekzmywarek, a także naprawa płyt indukcyjnych i kuchenek. Masz sprzęt AGD innego typu, który wymaga pilnej naprawy? Spokojnie. Z nim również możesz zgłosić się do partnera Serwissimo w Gnieźnie!

Zakres serwisu AGD w Gnieźnie i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Komplex

3 Maja 35 , 62-200 Gniezno

Jeśli Twoje AGD uległo awarii, w Gnieźnie możesz liczyć na profesjonalną pomoc serwisu AGD, który jest partnerem Serwissimo. Pracujący tutaj fachowcy to eksperci od szybkiej diagnozy usterki i jej skutecznej naprawy. Pracują z zaangażowaniem i zwracają uwagę na wszystkie szczegóły, by w konsekwencji ich działanie było jak najbardziej skuteczne, a jego efekty trwałe. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gniezna: Stare Miasto, Tysiąclecie, Ustronie, Grunwaldzkie, Pustachowa-Kokoszki, Skiereszewo, Winiary, Arkuszewo, Kawiary-Osiniec, Dalki, Piekary, Róża.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 70 zł
Diagnoza - GRATIS

Naprawa sprzętu AGD w Gnieźnie

Twoja pralka zaczęła piszczeć? A może podczas wirowania skacze po całej łazience? Lodówka kiepsko chłodzi, a w zamrażalniku zbierają się duże ilości lodu? Nowa zmywarka czeka na podłączenie, jednak brak Ci motywacji lub czasu na zajęcie się tą sprawą? Zadzwoń do fachowców z serwisu AGD w Gnieźnie, który jest polecany przez Serwissimo. Profesjonalna pomoc jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy jeden telefon, a fachowiec zjawi się u Ciebie i szybko zdiagnozuje problem, a następnie w możliwie najkrótszym czasie go wyeliminuje, nawet jeśli potrzebne będą nowe części AGD. Zadzwoń już dziś!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431