Serwis AGD Bochnia

Kuchenka elektryczna przestała działać, choć miesiąc temu była naprawiana? W pralce zepsuł się programator? Pora na sprawdzony serwis AGD. Bochnia może skorzystać z usług partnera Serwissimo, który znany jest wśród klientów z wysokiej skuteczności działania i przystępnych cen. Działający na tym terenie fachowcy nie boją się trudnych usterek, a na warsztat przyjmują urządzenia AGD niemal wszystkich producentów. Zaufaj firmie sprawdzonej przez setki zadowolonych klientów. Dołącz do nich i jeszcze dzisiaj złóż zlecenie!

Zakres serwisu AGD w Bochni i okolicach

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Mieczysław Porwisz MPS Serwis

Poręba Spytkowska, ul. Graniczna 106, 32-800 Brzesko

Na rynku nie brakuje firm, które zajmują się naprawą sprzętu AGD, ale która z nich będzie najskuteczniejsza i godna zaufania? Jeśli potrzebujesz usunięcia usterki ze swojej pralki, okapu lub rozważasz konserwację zmywarki, zwróć uwagę na partnera Serwissimo z Bochni. To technik z wieloletnim doświadczeniem i  znajomością technologii używanych we współczesnych sprzętach. Ten specjalista stawia na błyskawiczną realizację zleceń, ale przy drobiazgowym podejściu i trwałym usunięciu źródła usterki.

Obszar działania

Obsługa całej Bochni.

Obsługiwane miasta w pobliżu Bochni: Nowy Wiśnicz, Bochnia, Czchów, Tarnów.

 

 

 

 

 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Nie musisz samodzielnie naprawiać uszkodzonego AGD. Nie musisz również po każdej awarii inwestować w nowy sprzęt. Wiele usterek sprzętu AGD da się dość szybko i niedrogo naprawić. Partner Serwissimo dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy sprosta każdej usterce pralki, zmywarki czy płyty indukcyjnej. Powierz swój domowy sprzęt specjalistom, którzy wiedzą wszystko o takich usterkach. Fachowcy z Bochni wiedzą, jak powinna wyglądać prawidłowa wymiana łożyska w pralce, naprawa okapu czy wymiana termostatu piekarnika.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431