Renowacja mebli Tychy

Nie oszukujmy się - renowacja antyków to zajęcie, które wymaga szczególnych umiejętności, dużego doświadczenia i wyjątkowej cierpliwości. Odnawianie mebli to bardzo odpowiedzialne zadanie, które najlepiej powierzyć sprawdzonemu fachowcowi. Mieszkasz w Tychach? Zleć renowację mebli partnerowi Serwissimo, który doskonale zna się na swojej branży. Chcesz zlecić tylko malowanie szafy? A może masz wyjątkowo stare meble do renowacji? Nasz partner to solidny specjalista, dla którego niemal nie ma zleceń niewykonalnych. Fornirowanie mebli, renowacja drewna, renowacja fotela, malowanie starych mebli i wiele innych usług możesz zlecić jeszcze dziś. Nie zwlekaj!

Zakres renowacji mebli w Tychach i w pobliżu

Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

Usługa tymczasowo niedostępna

Kupiłeś mieszkanie i są tu piękne, stare meble kuchenne, które chciałbyś zachować, jednak koniecznie wymagają odświeżenia? Przydałaby się również renowacja stołu w jadalni oraz renowacja fotela, który dostałeś od dziadka? Partner Serwissimo w Tychach wykona takie zlecenia solidnie i niedrogo. Nie ryzykuj renowacji mebli na własną rękę, ponieważ jest to zadanie wyłącznie z pozoru proste. Potrzebne są tu odpowiednie narzędzia i doświadczenie, dlatego już dziś zadzwoń do jednego z najlepszych fachowców w okolicy!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431