Renowacja mebli Szczecin

Zakup nowych mebli to niejednokrotnie spory wydatek. Wiele osób decyduje się na stare meble oraz ich renowację. Popularne jest zwłaszcza odnawianie mebli „z duszą” i historią. Masz meble pokojowe, które wymagają odświeżenia? Sentyment nie pozwala na sprzedaż antyków po babci? Jeśli jesteś mieszkańcem Szczecina lub okolic, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Właśnie w tym mieście Serwissimo współpracuje z doskonałym fachowcem, dla którego nie ma tajemnic w dziedzinie renowacji mebli starych i nowych. Jeśli nie wiesz, jak pomalować stare meble lub chcesz diametralnie odmienić swoje nowoczesne meble kuchenne, jesteś w idealnym miejscu. Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

Zakres renowacji mebli w Szczecinie i w pobliżu

Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

,
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.

Renowacja mebli to wbrew pozorom dość skomplikowane zadanie, które warto zlecić profesjonaliście, nie tylko w przypadku cennych antyków, ale i przy meblach nowszego typu. Zwłaszcza renowacja mebli skórzanych wymaga odpowiednich umiejętności i doświadczenia. Na szczęście jest w Szczecinie fachowiec, który z przyjemnością zajmie się odnowieniem mebli każdego typu. Zadzwoń już dziś i umów się na konsultacje z jednym z najlepszych specjalistów w okolicy!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431