Renowacja mebli Łódź

Nie wiesz, jak odnowić meble? Na szczęście nie musisz mieć takiej wiedzy. Doskonale zna się na tym partner Serwissimo z Łodzi. Renowacja mebli to zajęcie wymagające szczególnej uwagi i skupienia, a ponadto wiedzy, umiejętności i doskonałych narzędzi. Tu nie ma miejsca na pomyłki i kompromisy. Polecany przez nas fachowiec zajmie się sumiennie wszystkimi Twoimi meblami do renowacji i sprawi, że znów staną się ozdobą pomieszczenia. Odnowione meble będą w 100% spełniały Twoje oczekiwania, nawet jeśli w grę wchodzi skomplikowana renowacja mebli skórzanych. To specjalista, który ma doskonałe narzędzia do renowacji mebli i umiejętnie z nich korzysta, by zachować maksymalną oryginalność przedmiotu i jednocześnie przywrócić mu blask.

Zakres renowacji mebli w Łodzi i w pobliżu

Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

Renowacja Mebli Krzysztof Eugeniusz Niedziela

Plonowa 17, 91-156 Łódź

Odnawianie mebli? A może celowe postarzanie mebli? Te i inne usługi możesz zlecić partnerowi Serwissimo z Łodzi, którego wieloletnia praktyka w zawodzie i rzetelność to atuty nie do podważenia. To fachowiec, który w krótkim czasie przywróci dawny blask Twoim starym meblom lub nada zupełnie nowe oblicze meblom nowoczesnym. Postaw na specjalistę z doświadczeniem i odpowiednim sprzętem!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Łodzi: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Łodzi: Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Masz stół do renowacji lub zastanawiasz się, ile kosztuje renowacja starego kredensu? Nie masz pojęcia, jak odrestaurować stare meble po babci? A może masz nowoczesne meble i chcesz nadać im odrobinę stylu retro? Spokojnie, postarzanie mebli również wchodzi w zakres usług polecanego przez Serwissimo fachowca z Łodzi. Wartość antyków rośnie z czasem, ale tylko wtedy, kiedy dbasz o ich stan, dlatego już dziś zadzwoń do polecanego przez nas specjalisty i umów się z nim na spotkanie!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431