Renowacja mebli Kraków

Przydałoby się tapicerowanie mebli w salonie? Twoje nowoczesne meble kuchenne już Ci się znudziły i chcesz je odświeżyć, zmieniając przy tym całkowicie wystrój kuchni? Myślisz o malowaniu mebli na biało? A może potrzebna jest Ci renowacja mebli innego typu? Jeśli jesteś mieszkańcem Krakowa lub okolic, zgłoś się do partnera Serwissimo, który doskonale zna się na odnawianiu starych mebliodświeżaniu mebli nowych. W zakres jego usług wchodzi nie tylko tapicerowanie i malowanie, ale również naprawa mebli, lakierowanie, postarzanie mebli, piaskowanie, woskowanie oraz wiele innych. Już dziś skontaktuj się z polecanym przez Serwissimo specjalistą od kompleksowej renowacji mebli.

Zakres renowacji mebli w Krakowie i w pobliżu

Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

Renowacja Mebli Konserwator Stanisław Czepiec

Ściejowice 220, 32-060 Liszki

Solidna renowacja mebli? Kraków nie musi się o to martwić. Jest tu doskonały fachowiec od Serwissimo, który zajmuje się odnawianiem mebli różnego typu. Jego usługi są kompleksowe, a stawki niewygórowane. To ręce, które działają cuda, jeśli chodzi o stare meble, które już dawno przestały być ozdobą pomieszczenia. Nadaj swoim meblom drugie życie z polecanym przez Serwissimo fachowcem!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Krakowa: Wzgórza Krzesławickie, Grzegórzki, Nowa Huta, Stare Miasto, Bieżanów - Prokocim, Krowodrza, Podgórze, Swoszowice, Bronowice, Podgórze Duchackie, Zwierzyniec, Czyżyny, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Dębniki, Mistrzejowice, Łagiewnik, Bieńczyce. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Krakowa: Niepołomice, Wieliczka.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 99 zł
Diagnoza - GRATIS

Twoje meble skórzane są zniszczone? Myślisz o renowacji, ale obawiasz się jej kosztów? Masz jeszcze stół do renowacji, a przy okazji przydałaby się jeszcze malowanie meblościanki? Zupełnie nie wiesz, na czym polega naprawa zużytych mebli oraz renowacja starych mebli? Na szczęście jest w Krakowie solidny fachowiec, który zajmie się odnawianiem mebli w Twoim domu. Zadzwoń już dzisiaj do partnera Serwissimo z Krakowa, a Twoje antyki odzyskają dawny blask!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431