Renowacja mebli Katowice

Nie tylko stare meble wymagają renowacji. Często również funkcjonalne meble nowszego typu potrzebują delikatnego odświeżenia. Odrestaurowanie mebli może nadać im zupełnie inny charakter i sprawić, że Twoje wnętrze zupełnie się zmieni. Zastanawiasz się, jak odnowić stare meble i na czym polega odnawianie mebli drewnianych nowszego typu? Nie musisz się na tym znać, ale możesz mieć w domu niesamowite i zadbane antyki. Zadzwoń do partnera Serwissimo z Katowic, który na co dzień zajmuje się renowacją i naprawą mebli różnego typu. To godny zaufania fachowiec, dla którego odnawianie mebli to nie tylko praca, ale i pasja. Ten specjalista nie tylko wykona konkretne zlecenie, ale również będzie służył Ci poradą oraz zaproponuje swoje pomysły, by renowacja spełniła twoje oczekiwania.

Zakres renowacji mebli w Katowicach i w pobliżu

Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

Usługa tymczasowo niedostępna

Kupiłeś stare meble, jednak wyraźnie wymagają już odnowienia? A może w spadku po babci otrzymałeś antyki i chcesz o nie szczególnie zadbać, by przywrócić im dawną świetność? Masz stare komody do renowacji? Potrzebne jest Ci odnawianie mebli fornirowanych? Doskonale trafiłeś. Partner Serwissimo z Katowic oferuje profesjonalne usługi renowacji mebli różnego typu. Zadzwoń już dziś i daj swoim starym meblom nowe życie!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431