Renowacja mebli Gorzów Wielkopolski

Jesteś mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego, a Twoją pasją są antyki? Codziennie przeszukujesz aukcje internetowe w poszukiwaniu perełek i przydałaby Ci się osoba, dla której renowacja mebli każdego typu to drobnostka? Nie musisz już więcej szukać. Już dziś zadzwoń do partnera Serwissimo, który doskonale wie, jak odnowić meble. A może kupiłeś używane, tanie meble pokojowe i chcesz je lekko odświeżyć, by stały się ozdobą Twojego salonu? Doskonale trafiłeś. Nasz partner zajmuje się również tego typu zleceniami. Usługi takie jak malowanie mebli z okleiny, tapicerowanie, malowanie mebli drewnianych, czy też lakierowanie mebli również są wykonywane przez polecanego przez nas fachowca.

Zakres renowacji mebli w Gorzowie Wielkopolskim i w pobliżu

Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

Renowacja Mebli Tapbo Marek Jaworski

Parkowa 14A, 74-400 Dębno

Niedroga renowacja mebli w Gorzowie Wielkopolskim? Tylko u fachowców polecanych przez Serwissimo. Nie wydawaj wyroku na swoje zniszczone meble, ponieważ nowe życie nada im nasz partner z Gorzowa Wielkopolskiego, który na co dzień sprawia, że stare meble odzyskują utracony blask. To fachowiec, który doskonale zna się na preparatach do odnawiania mebli każdego typu. Sprawdź sam już dziś!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gorzowa Wielkopolskiego: Baczyna, Chróścik, Janice, Małyszyn, Piaski, Śródmieście, Zakanale, Zieleniec, os. Dolinki, Chwalęcice, Górczy , Karnin, Nowy Dwór, Siedlice, Wieprzyce, Zawarcie, os. Chemik, os. Staszica. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego: Szczecin.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

Twoje przepiękne, drogie antyki są już mocno nagryzione zębem czasu? Chcesz przywrócić im dawny blask, by jeszcze długo zachwycały swoim niesamowitym wzornictwem? Profesjonalna renowacja mebli, którą oferuje nasz partner z Gorzowa Wielkopolskiego, jest w zasięgu Twojej ręki. Interesuje Cię malowanie mebli na biało? A może czeka Cię tym razem renowacja szafy? Polecany przez nas fachowiec z przyjemnością zajmie się takimi i innymi zleceniami dotyczącymi odnawiania mebli. Zadzwoń już dziś!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431