Renowacja mebli Bielsko-Biała

Fascynują Cię antyki? Nic dziwnego, stare meble potrafią zachwycić każdego i tworzą niesamowity klimat w każdym wnętrzu, o ile są utrzymane w dobrym stanie. Potrzebna jest Ci profesjonalna renowacja mebli w Bielsku-Białej? Już dziś zgłoś się do partnera Serwissimo, dla którego odnawianie mebli to nie tylko zawód, ale i pasja. Czasem samo malowanie mebli to za mało, by antyki znów stały się atrakcyjne. Renowacja starych mebli to również tapicerowanie, lakierowanie, woskowanie, olejowanie oraz naprawianie ubytków. Najlepiej zlecić to specjaliście, który doskonale wie, jakie preparaty należy zastosować.

Zakres renowacji mebli w Bielsku-Białej i w pobliżu

Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli drewnianych
Renowacja mebli skórzanych
Renowacja mebli skórzanych
Malowanie lub lakierowanie mebli
Malowanie lub lakierowanie mebli

Usługa tymczasowo niedostępna

Marzy Ci się salon wykończony w stylu klasycznym, gdzie antyki będą grały pierwsze skrzypce? Nie wiesz, na czym polega renowacja mebli drewnianych? A może interesuje Cię renowacja mebli skórzanych, które lata świetności już dawno mają za sobą? Partner Serwissimo z Bielska-Białej odnowi Twoje stare meble. Bez względu na to, czy w grę wchodzi renowacja krzesła, czy też tapicerowanie mebli salonowych, tu możesz liczyć na profesjonalną pomoc i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431