Przeprowadzki Otwock

Wyprowadzasz się z rodziną do większego mieszkania? Przenosisz się na terenie miasta, a może w całkiem inny rejon kraju? Patrzysz na wszystkie swoje meble oraz rzeczy osobiste i zastanawiasz się, jak to bezpiecznie i sprawnie przenieść? Przeprowadzki bywają bardzo stresujące. Na szczęście nie z parterem Serwissimo z Otwocka, który specjalizuje się w tego typu zadaniach. Firma oferuje przeprowadzki na terenie miasta, kraju lub za granicę. Nie musisz obawiać się kosztów usługi. Partner Serwissimo oferuje przeprowadzki w dobrych cenach na najwyższym poziomie. Możesz zlecić fachowcom transport mebli, pakowanie w specjalne kartony do przeprowadzki, pomoc przy załadunkurozładunku „dobytku”.

Zakres usług przeprowadzkowych na terenie Otwocka i w pobliżu

Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki międzynarodowe
Przeprowadzki międzynarodowe

Usługi Transportowe Transpool Paweł Plewiński

Widawska 5/13, 01-494 Warszawa

Przeprowadzki na terenie Otwocka? Postaw na partnera Serwissimo, którego oferta to nie tylko przeprowadzki w obrębie miasta, ale także przeprowadzki krajowe. Dzięki nim nie będziesz musiał się martwić o kwestie pakowania, zabezpieczania mienia, załadunku, transportu i rozładunku. To godny zaufania wykonawca, którego terminowość i odpowiedzialność docenisz. Zadzwoń do niego i sprawdź sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Otwocka: Jabłonna, Kresy, Mlądz, Soplicowo, Teklin, Wólka Mlądzka , Ługi, Śródborów, Śródmieście, Świder Wschodni, Świder Zachodni, Świdry Wielkie, Świerk.

Obsługiwane miasta w pobliżu Otwocka: Wołomin, Warszawa, Piaseczna, Zielonka, Legionowo, Pruszków.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Potrzebne są Ci wyłącznie usługi transportoweprzewóz rzeczy? A może interesuje Cię również pomoc przy pakowaniu w pudła do przeprowadzki oraz dodatkowe pary rąk do załadunku i rozładunku Twojego dobytku? Nie musisz szukać już więcej. Partner Serwissimo z Otwocka oferuje usługi zarówno przeprowadzki biur, jak i mieszkań. Pomoże Ci nie tylko, jeśli zmieniasz lokum na terenie miasta, ale również w przypadku przeprowadzek międzymiastowych. Już dziś zadzwoń do polecanej przez nas firmy przeprowadzkowej i zarezerwuj termin! 

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431