Przeprowadzki Łódź

Mieszkańcu Łodzi! Czy planujesz przeprowadzkę do innego miasta? A może wyprowadzasz się za granicę? W takim razie prawdopodobnie poszukujesz sprawdzonego serwisu przeprowadzkowego, który odciąży Cię z noszenia i pakowania ciężkich mebli. Zapewnią transport kanapy czy szafy, która nie zmieści się do samochodu osobowego i bezpiecznie przewiezie delikatne przedmioty, typu szklane biurko lub kryształowy żyrandol. Dołącz do grona zadowolonych klientów z serwisu przeprowadzkowego z Łodzi. Zadzwoń i zleć mu usługę już dziś!

 

Zakres usług przeprowadzkowych w Łodzi i w pobliżu

Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki międzynarodowe
Przeprowadzki międzynarodowe

Dominik Ruszkowski

Ptasia 5/57, 93-571 Łódź

Bezpieczny transport mebli Łódź? Tylko z partnerem Serwissimo. Nie ważne, czy planujesz przeprowadzkę na terenie kraju, czy za granicę, serwis przeprowadzkowy z Łodzi zapewni Ci obsługę i pomoc na najwyższym poziomie. W swoim zakresie usług oferują pakowanie i rozpakowywanie rzeczy osobistych, znoszenie i wnoszenie mebli oraz ich bezpieczny transport. Nie szukaj już dłużej. Zleć im usługę!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Łodzi: Bałuty, Śródmieście, Polesie, Górna, Widzew.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 90 zł

 

Mieszkańcu Łodzi! Czy poszukujesz sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która pomoże Ci zorganizować przeprowadzkę na terenie kraju lub za granicę? W takim razie nie musisz szukać już dalej. Serwissimo proponuje Ci usługi sprawdzonego serwisu przeprowadzkowego, dzięki któremu szybko zapomnisz o stresie, jakim jest bezpieczny transportwnoszenie mebli. Fachowcy z firmy przeprowadzkowej z Łodzi to profesjonaliści, zdobywający wiedzę na podstawie wieloletniej praktyki i obsługujący wielu klientów. Zadzwoń do serwisu przeprowadzkowego jeszcze dziś!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431