Przeprowadzki Katowice

Szybkie i bezpieczne przeprowadzki w Katowicach? Skorzystaj z usług zaprzyjaźnionej z Serwissimo firmy! Nie martw się dłużej o to, jak zmieścić duże meble w swoim samochodzie osobowym. Zamów wóz przeprowadzkowy z ekipą, która pomoże Ci z pakowaniem, wnoszeniemprzewozem mebli na terenie miasta, kraju i za granicę. Serwisanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że przeprowadzka to ogromny stres. Chcąc pomóc Ci w tym trudnym czasie, zapewnią Ci profesjonalną usługę na najwyższym poziomie. Nie martw się o swoje delikatne przedmioty. Zatrudnij fachowca, który pomoże Ci z przeprowadzką!

Zakres usług przeprowadzkowych w Katowicach i w pobliżu

Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki międzynarodowe
Przeprowadzki międzynarodowe

Usługi Przeprowadzkowe Entro

Śląska 64A, 32-500 Chrzanów

Szukasz profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która pomoże Ci zorganizować szybki i terminowy transport mebli na terenie Katowic? Nie mogłeś trafić lepiej. Firma będąca partnerem Serwissimo należy do liderów w swojej branży. Nie musisz już więcej martwić o bezpieczny transport swoich mebli. Fachowcy zadbają o przewózpakowanie i rozpakowanie z wniesieniem w cenie usługi. Zadzwoń do nich już dziś!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Katowic: Bogucice, Brynów, Dąb, Dąbrówka Mała, Wełnowiec - Józefowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota - Panewniki, Murcki, Tysiąclecia, Muchowiec, Piotrowice - Ochojec, Podlesie, Śródmieście, Szopienice - Burowiec, Giszowiec, Załęska Hałda - Brynów, Witosa, Załęże, Zarzecze, Zawodzie.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

Serwis przeprowadzkowy z Katowic? Nie musisz szukać już więcej. Zatrudnij firmę transportową i zleć im przewóz swoich mebli. Przeprowadzki nie muszą być straszne. Zgłoś się do partnera Serwissimo i ciesz się nowym lokum, zamiast martwić się o bezpieczny transport delikatnego dobytku. Firma oferuje w swoim zakresie usług pakowanie w specjalne kartony przeprowadzkowe, wnoszenierozpakowywanie mienia. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zleć usługę przeprowadzkową firmie z Katowic już dziś! Zadzwoń!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431