Przeprowadzki Gliwice

Dzięki Serwissimo możesz skorzystać z usług firmy, która zajmuje się przeprowadzkami bez obawy, że Twój dorobek życia zostanie zniszczony. Firmy współpracujące z naszym serwisem wyróżniają się na rynku swoją wiedzą, doświadczeniem, a także uczciwością. Transport mebli nie musi być dłużej taki straszny. Pracownicy zadbają o pakowanie dobytku zabezpieczeniem go oraz dostarczeniem pod wskazany adres, łącznie z rozładunkiem. Zadzwoń i skorzystaj z przeprowadzek krajowychzagranicznych w Gliwicach.

Zakres usług przeprowadzkowych w Gliwicach i w pobliżu

Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki międzynarodowe
Przeprowadzki międzynarodowe

Usługi Transportowe Altra Grzegorz Tatarczuk

Świętojańska 24/3, 44-100 Gliwice

Jak przeprowadzka w Gliwicach, to tylko z partnerem Serwissimo. Zyskaj pewność profesjonalnej i kompleksowej usługi, bez najmniejszych obaw o swój dobytek. Przeprowadzka krajowamiędzynarodowa w Gliwicach nigdy nie była łatwiejsza. Z nami zyskujesz gwarancję jakości, terminowości oraz rzetelności, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń i przekonaj się sam, czekamy na Twój telefon!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gliwic: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Stare Gliwice, Kopernik, Obrońców Pokoju, Szobiszowice, Żerniki, Zatorze, Ostropa, Wojska Polskiego, Baildona, Śródmieście, Politechnika, Sośnica, Ligota Zabrska, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś, Wilcze Gardło. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Szukasz firmy przeprowadzkowej, która profesjonalnie i tanio pomoże Ci w transporcie mebli? A może chodzi Ci o przewóz sprzętu RTV i AGD do innego miasta? Świetnie trafiłeś. Dzięki Serwissimo jest to teraz możliwe. Firmy, które z nami współpracują, nie boją się żadnych wzywań. Pakowanie, przewóz oraz wnoszenie mebli nie są im straszne, co powoduje, że partner Serwissimo to najlepszy możliwy wybór na terenie Gliwic. Postaw na pewność wykonania fachowej usługi w atrakcyjnej i niewygórowanej cenie. Zadzwoń i zarezerwuj termin przeprowadzki już dziś!

 

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431