Przeprowadzki Gdynia

Wyprowadzasz się z rodziną do większego mieszkania? Przenosisz się na terenie miasta, a może w całkiem inny rejon kraju? Patrzysz na wszystkie swoje meble oraz rzeczy osobiste i zastanawiasz się, jak to bezpiecznie i sprawnie przenieść? Przeprowadzki bywają bardzo stresujące. Na szczęście nie z parterem Serwissimo z Gdyni, który specjalizuje się w tego typu zadaniach. W zakres jego usług wchodzą przeprowadzki firm oraz przeprowadzki mieszkań i domów. Obawiasz się kosztów profesjonalnej usługi? Spokojnie. Tanie przeprowadzki również mogą być w 100% profesjonalne. Przykładem jest firma przeprowadzkowa, która jest naszym partnerem w Gdyni. Możesz zlecić transport mebli, pakowanie w specjalne kartony do przeprowadzki, pomoc przy załadunku, rozładunku i utylizacji niepotrzebnego „dobytku”.

Zakres usług przeprowadzkowych w Gdyni i w pobliżu

Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki krajowe
Przeprowadzki międzynarodowe
Przeprowadzki międzynarodowe

Usługi Transportowe Trander

Marynarska 25, 84-230 Rumia

Przeprowadzki w Gdyni? Partner Serwissimo, którego oferta to nie tylko przeprowadzki w obrębie miasta, ale także przeprowadzki krajowe. Postaw na sprawdzoną przez Serwissimo firmę przeprowadzkową z Gdyni, a nie będą martwić Cię kwestie pakowania, zabezpieczania mienia, załadunku, transportu i rozładunku. To godny zaufania wykonawca, którego terminowość i odpowiedzialność docenisz.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gdyni: Babie Doły, Chwarzno - Wiczlino, Chylonia, Cisowa, Dąbrowa, Działki Leśne, Wzgórze Św. Maksymiliana, Kamienna Góra, Karwiny, Leszczynki, Mały Kack, Podgórze, Pustki Cisowskie-Demptowo, Redłowo, Śródmieście, Witomino - Leśniczówka, Witomino Radiostacja, Grabówek, Oksywie, Orłowo, Obłuże, Wielki Kack. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Gdyni:  Gdańsk, Sopot, Wejherowo, Rumia, Reda.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 79 zł
Diagnoza - GRATIS

Potrzebne są Ci wyłącznie usługi transportoweprzewóz rzeczy? A może interesuje Cię również pomoc przy pakowaniu w pudła do przeprowadzki oraz dodatkowe pary rąk do załadunku i rozładunku Twojego dobytku? Zarówno przeprowadzki biur, jak i przeprowadzki mieszkań możesz zlecić partnerowi Serwissimo z Gdyni, który pomoże Ci nie tylko, jeśli zmieniasz lokum na terenie miasta, ale również w przypadku przeprowadzek międzymiastowych. Już dziś zadzwoń do polecanej przez nas firmy przeprowadzkowej i zarezerwuj termin!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431