Pranie Dywanów i Tapicerki Żory

Widoczne plamy na dywanie lub tapicerce to nie jest jedyny problem, z którym należy walczyć. Pamiętaj, że z czasem na Twoich dywanach, wykładzinach i tapicerkach gromadzą się również zanieczyszczenia niewidoczne gołym okiem, a także alergeny. Dodajmy do tego nieprzyjemne zapachy i już masz chyba wystarczająco dużo powodu, by już teraz wybrać numer do partnera Serwissimo z Żor, który zajmuje się na co dzień praniem dywanów i tapicerek. Kiedy ostatni raz postawiłeś na profesjonalne czyszczenie dywanów lub czyszczenie tapicerki samochodowej? Najwyższa pora nadrobić zaległości, ale tylko z najlepszymi fachowcami w okolicy!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Żorach i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Ewart

Ludna 15A, 34-300 Żywiec

Jeżeli planujesz pranie dywanów i tapicerki w Żorach, wybierz partnera Serwissimo, który działa nie tylko szybko, ale przede wszystkim wyjątkowo dokładnie i skutecznie. Dysponuje niezawodnym sprzętem czyszczącym i środkami piorącymi najlepszych producentów, dzięki którym jest w stanie doczyścić nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Żor: Śródmieście, Zachód, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Powstańców Śląskich, Władysława Sikorskiego, Pawlikowskiego, os. Fadom, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój, Księcia Władysława, 700-lecia Żor, Wojciecha Korfantego, os. Gwarków. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Żor: Oświęcim, Żywiec, Maków Podhalański, Zakopane, Cieszyn, Bielsko-Biała, Sucha Beskidzka, Tychy, Kęty, Wadowice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Goście wylali czerwone wino na nowy dywan i żadne domowe sposoby nie pomagają? A może dzieci zalały sokiem narożnik i powstała wielka plama? Szczeniaczek nie wytrzymał do spaceru parę razy i nieprzyjemny zapach wykładziny nie daje Ci spokoju? Postaw na profesjonalne pranie dywanów i tapicerki w Żorach, którym zajmuje się Partner Serwissimo. Wykładzina w Twojej firmie jest już mocno zużyta? Bez obaw. Czyszczenie wykładzin również wchodzi w zakres usług naszego partnera. Skontaktuj się z nim już dzisiaj!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431