Pranie Dywanów i Tapicerki Zgierz

Niestety prawda jest taka, że dywany są miejscem trudnym do samodzielnego czyszczenia. Zbiera się tutaj sporo zanieczyszczeń, których nie usuniesz odkurzaczem czy trzepaniem dywanów. Ponadto często jest to również źródło nieprzyjemnych zapachów i alergenów, których domowe pranie dywanów niestety nie usunie. Podobnie jest z wykładzinami i tapicerkami, dlatego profesjonalne czyszczenie dywanów tapicerki meblowej oraz samochodowej zleć doświadczonemu specjaliście. W Zgierzu polecamy Ci usługi partnera Serwissimo, który poradzi sobie szybko i skutecznie z wszelkimi zanieczyszczeniami i plamami, a także z roztoczami, drobnoustrojami i nieświeżym zapachem.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Zgierzu i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Pure Serwis Michał Szarłat

dr. Stefana Kopcińskiego 93 lok. 21, 90-033 Łódź

Jeśli pranie dywanów i tapicerki w Zgierzu, to wyłącznie z partnerem Serwissimo, który działa nie tylko profesjonalnie i dokładnie, ale również niedrogo. To godna zaufania firma, która dba o jak najwyższe kwalifikacje swoich pracowników, a także jest na bieżąco, jeśli chodzi o najnowocześniejszy sprzęt i środki piorące. Z pewnością docenisz tutaj też konkurencyjne na rynku stawki.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zgierza: Kurak, os. Krzywie-Chełmy, os. Chełmy-Adelmówek, os. 650-lecia, Przybyłów, Stare Miasto, Nowe Miasto, Piaskowice-Aniołów, Podleśna, Proboszczewice-Lućmierz, Rudunki. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Zgierza: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Konstantynów Łódzki, Pabianice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 120 zł
Diagnoza - GRATIS

Próbowałeś już chyba wszystkich domowych metod na pranie dywanów i tapicerki i znasz niemal wszystkie reklamy telewizyjne i uśmiechnięte aktorki reklamujące cudowne środki, które w reklamie w sekundę czyszczą każdą powierzchnię? Życie to niestety nie jest reklama. Najwyższa pora na zwrócenie się po pomoc do specjalisty, który dysponuje najnowocześniejszym sprzętem czyszczącym. Pranie kanapy w domu? Dla niego to żaden problem, podobnie jak czyszczenie wykładziny dywanowej oraz usuwanie plam z tapicerki samochodowej. Zaufaj jego doświadczeniu i skontaktuj się z nim już dzisiaj!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431