Pranie Dywanów i Tapicerki Zamość

Zamość to miejsce Twojego zamieszkania? Twój dywan z długim włosem wymaga już profesjonalnego czyszczenia, ale nie możesz znaleźć wykonawcy, który się tym zajmie? A może potrzebny jest Ci fachowiec, dla którego mycie tapicerki samochodowej lub pranie tapicerki meblowej to codzienność? Jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z polecanym przez Serwissimo fachowcem, który od wielu lat zajmuje się już praniem dywanówtapicerki. To godny polecenia specjalista, który skutecznie usunie plamy i inne zabrudzenia z Twoich wykładzin, dywanów, mebli, a nawet wnętrza samochodu. Przekonaj się sam!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Zamościu i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Arbor Łukasz Kowalski

Hrubieszowska 61 lok. 28, 22-400 Zamość

Jeśli chcesz mieć pewność, że zlecone przez Ciebie pranie dywanów i tapicerki wykonane będzie z dbałością o szczegóły, zaangażowaniem i sumiennością, wybierz partnera Serwissimo z Zamościa. Jego wieloletnie doświadczenie w branży w połączeniu z drobiazgowością pracowników to gwarancja najwyższej skuteczności w usuwaniu plam, zabrudzeń, zapachów i alergenów. Sprawdź sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zamościa: Janowice, Karolówka, Kilińskiego, Majdan, Nowe Miasto, Orzeszkowej-Reymonta, Partyzantów, Planty, Promyk, Rataja, Słoneczny Stok, Stare Miasto, Świętego Piątka, Zamczysko, Jana Zamoyskiego, Powiatowa.

Obsługiwane miasta w pobliżu Zamościa: Krasnystaw, Chełm, Biłgoraj, Lublin, Hrubieszów, Kraśnik, Janów Lubelski, Świdnik, Tomaszów Lubelski.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 59 zł
Diagnoza - GRATIS

Kolejny tydzień z rzędu odkładasz pranie dywanówtapicerki? Najwyższa pora nadrobić zaległości. Partner Serwissimo z miasta Zamość czeka na telefon od Ciebie. Dysponuje on specjalistycznym sprzętem piorącym, więc pranie wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych i samochodowych nie jest dla niego żadnym problemem. Potrzebne jest Ci dokładne usuwanie plam z tapicerki samochodowej? Dzięki doskonałym środkom piorącym to również nie jest problem dla partnera Serwissimo. Zadzwoń do niego już dziś i nie obawiaj się o cennik, ponieważ tu zawsze ceny są przystępne!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431