Pranie Dywanów i Tapicerki Września

Poplamiona tapicerka meblowa zawsze przyprawia o ból głowy. Niestety plamy pojawiają się dosyć często, szczególnie jeśli jesteś właścicielem zwierzaka. Picie soku porzeczkowego może również okazać się potencjalnym zagrożeniem dla materiału, z którego wykonana jest tapicerka. Powstała wówczas plama jest wyjątkowo trudna do usunięcia, ale na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym możesz ją wywabić. Pilnie potrzebne pranie dywanów i tapicerki na terenie Wrześni? Zadzwoń po partnera Serwissimo!

Zakres prania dywanów i tapicerki we Wrześni i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

BALT-CLEAN HANNA CIECHANOWSKA

Pierzyska 19, 62-260 Łubowo

Próbowałeś wszystkich możliwych sposobów, by usunąć plamę po kawie ze swojego dywanu, ale wszystkie okazały się mało skuteczne? Nie trać czasu na szukanie niesprawdzonych metod czyszczenia tapicerki i dywanów, tylko wezwij po pomoc fachowca, który zna się na rzeczy. W tej sytuacji powinien zainteresować się partner Serwissimo z terenu Wrześni, prawdziwy lider w tej branży. Zostaw zgłoszenie, a na pewno ktoś się do Ciebie odezwie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wrześni: Zawodzie, Sokołowo-Osiedle, Opieszyn.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Wrześni: Poznań, Gniezno, Trzemeszno.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Usuwanie plam z sosu meksykańskiego czy czerwonego wina jest bardzo trudne, ponieważ zabrudzenia potrafią głęboko wniknąć w materiał tapicerki czy dywanu. Specjaliści polecani przez Serwissimo dysponują odpowiednimi środkami chemicznymi, które nie uszkodzą struktury wełnianego dywanu czy delikatnej tapicerki meblowej. Interesuje Cię usługa czyszczenia specjalistycznym odkurzaczem piorącym? Skontaktuj się, by zapoznać się z pełną ofertą usług partnera Serwissimo.

Zobacz również

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431