Pranie Dywanów i Tapicerki Wieliczka

Polecani przez nas specjaliści oferują profesjonalne usługi prania oraz czyszczenia dywanów i tapicerek. Oferta skierowana jest zarówno do osób zapracowanych, którym brak wolnego czasu na prace porządkowe, jak i tych klientów, którym pomóc może jedynie zastosowanie profesjonalnego sprzętu. Jesteś mieszkańcem Wieliczki i potrzebujesz firmy specjalistycznie zajmującej się praniem dywanów? A może chcesz pozbyć się zabrudzenia na swojej kanapie, by przywrócić temu meblowi jego dawny blask? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak skuteczni są partnerzy Serwissimo!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Wieliczce i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Fresh Dom

Miechowska 5B/1, 30-055 Kraków

Profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów na terenie Wieliczki? Nie musisz już dłużej szukać. Eksperci z Serwissimo efektywnie przywrócą dawny wygląd czyszczonych powierzchni. Stosują specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt środki chemiczne. Wiemy, że kanapa czy sofa są podstawowym wyposażeniem większości salonów, dlatego partnerzy Serwissimo dbają o najwyższą jakość realizowanych usług.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wieliczki: Bogucice, Centrala, Glinki, Gościniec, Grabówki, Klasno.

Obsługiwane miasta w pobliżu Wieliczki: Kraków, Skawina.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 115 zł
Diagnoza - GRATIS

Specjaliści z Serwissimo skutecznie usuną trudne do zmycia tradycyjnymi metodami zabrudzenia na tapicerce domowej, a także wyeliminują niewidoczne gołym okiem drobnoustroje i roztocza kurzu. Zapewniamy, że decydując się na usługi partnera Serwissimo, na pewno będziesz zadowolony! Dokonaj słusznego wyboru i zadzwoń jeszcze dziś, a szybko przekonasz się, jak profesjonalni są specjaliści od prania dywanów tapicerek z Wieliczki! Ciesz się czystością w swoim salonie. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431