Pranie Dywanów i Tapicerki Warszawa

Niestety czyszczenie mebli na własną rękę zwykle nie przynosi imponujących rezultatów. W sklepach jest co prawda sporo środków do czyszczenia tapicerki, jednak w większości przypadków nie obędzie się bez specjalistycznego sprzętu jak np. Karcher. Pranie dywanów oraz tapicerki warto zlecić specjalistom, którzy znają się na tego typu czynnościach i dysponują odpowiednim ku temu sprzętem i środkami piorącymi. W Warszawie szczególnie polecamy sprawdzonego przez nas, doskonałego fachowca od prania dywanów tapicerek. To bez wątpienia specjalista, dla którego nie istnieją zabrudzenia nie do usunięcia. Postaw na wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm. Przygotowanie auta do sprzedaży? A może tym razem czyszczenie wykładziny dywanowej na schodach lub odplamianie zniszczonej kanapy? Wyłącznie partner Serwissimo z Warszawy.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Warszawie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Aakon Cezary Gawron

Turmoncka 22/706, 03-254 Warszawa

Profesjonalne i dokładne pranie dywanów i tapicerki w Warszawie? Doświadczony partner Serwissimo dysponuje najlepszym sprzętem wiodących marek, dzięki czemu działa szybko i skutecznie. Jego atutem jest szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna, a także rzetelność i doskonała organizacja pracy. Spokojnie, stawki nie są wygórowane, a profesjonalne podejście do każdego zlecenia to tu podstawa.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Warszawy: Wilanów, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Wola, Ursynów, Rembertów, Praga Północ, Włochy, Wawer, Bemowo, Wesoła, Praga Południe, Ochota, Białołęka, Śródmieście, Ursus.

Obsługiwane miasta: Wołomin, Warszawa, Piaseczno, Otwock, Legionowo, Pruszków, Marki.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli ręczne czyszczenie dywanu okazało się zupełnie nieskuteczne, zadzwoń do partnera Serwissimo z Warszawy, który dogłębnie wyczyści Twój dywan, a także zajmie się czyszczeniem wykładziny oraz praniem tapicerki meblowej. To fachowiec, dla którego czyszczenie tapicerki samochodowej również nie jest problemem. Nie zwlekaj i już dzisiaj zarezerwuj dogodny dla siebie termin!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431