Pranie Dywanów i Tapicerki Wałbrzych

Postanowiłeś poddać swoje mieszkanie gruntownym porządkom i potrzebujesz firmy zajmującej się praniem tapicerekdywanów? Jesteś mieszkańcem Wałbrzycha i zależy Ci na specjaliście, który zna się na czyszczeniu wełnianych dywanów? Zleć tę usługę wysokiej klasy specjalistom, poznaj sposób, w jaki pracują i polecaj ich swoim znajomym! Dzięki korzystaniu ze specjalistycznych urządzeń oraz odpowiednich środków czyszczących jesteśmy w stanie zapewnić, że przekazane wyposażenie zostanie dokładnie wyczyszczone.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Wałbrzychu i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Łukasz Janiak

Blankowa 16/9, 58-316 Wałbrzych

Pranie tapicerekdywanów na terenie Wałbrzycha tylko z partnerem Serwissimo! Poznaj godnych zaufania i biorących odpowiedzialność za swoje usługi fachowców i zapomnij o uciążliwych plamach po kawie czy czerwonym winie na swojej kanapie! Partner Serwissimo dołoży wszelkich starań, by Twoje meble odzyskały dawny wygląd. Z jego pomocą dasz im drugie życie i ponownie spojrzysz przychylnym okiem na stare fotele, które już od dłuższego czasu domagały się odświeżenia.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wałbrzycha: Biały Kamień, Dolina Szwajcarska, Gaj, Glinik, Rusinowa, Sobięcin, Stary Zdrój, Śródmieście, Konradów, Książ, Lubiechów, Nowe Miasto, Piaskowa Góra, Podzamcze, Poniatów, Szczawienko.

Obsługiwane miasta w pobliżu Wałbrzycha: Świebodzice, Świdnica.

 

 

 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Poznaj standardy partnera Serwissimo i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie. Gwarantujemy, że współpracujący z nami specjaliści sprostają każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Zrobią wszystko, co w ich mocy, by sprawnie i w pełni profesjonalnie usunąć wszelkie zabrudzenia, które nagromadziły się na materacu, tapicerce samochodowej czy sofie. Skorzystaj z pomocy sprawdzonych, cieszących się uznaniem ekspertów z Wałbrzycha! Jesteśmy pewni, że nie będziesz żałował swojego wyboru.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431