Pranie Dywanów i Tapicerki Tarnów

Interesuje Cię skuteczne odplamanie dywanów i tapicerek w Tarnowie? Zamów profesjonalne pranie tapicerki meblowej, odświeżanie foteli w firmie lub czyszczenie kanapy w salonie. Działający na tym terenie partnerzy Serwissimo są  dyspozycyjni, solidni i zaangażowani w swoje obowiązki. Dysponują gamą specjalistycznych metod i narzędzi czyszczących, a ich usługi cechuje wysoka jakość. Zostaw zlecenie i jeszcze dziś spraw, że Twoja kanapa czy krzesła tapicerowane odzyskają dawną czystość i urok!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Tarnowie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

F.H.U. ALFA MARZENA GRZYBOWSKA

Szkotnik 2B, 33-100 Tarnów

Szukasz rzetelnej firmy, która doprowadzi starą wykładzinę do porządku? Dobrze trafiłeś! Jeśli nie przepadasz za praniem i czyszczeniem dywanów i wykładzin, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. W Tarnowie swoje usługi oferuje partner Serwissimo, który skutecznie wygrywa z uporczywymi plamami i odmienia wygląd tapicerek oraz dywanów. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to jego asy w rękawie, więc skontaktuj się z nim już teraz!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Tarnowa: Chyszów, Dąbrówka Infułacka, Grabówka, Gumniska, Jasna II, Klikowa, Koszyce, Krzyż, Mościce, Osiedle Niepodległości, Piaskówka, Rzędzin, Strusina, Świerczków.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 200 zł
Diagnoza - GRATIS

Zwykłe odkurzanie to za mało, by pozbyć się roztoczy i alergenów z dywanu. Zleć usługę prania tapicerek i dywanów w Tarnowie specjaliście, który doskonale wie, jak usuwać uciążliwe zabrudzenia i nieestetyczne plamy. Jego praca zawsze jest szybka, profesjonalna i skuteczna – pewnie stąd tak szerokie grono jego zadowolonych klientów. Pozytywne podejście do każdego zlecenia to już połowa sukcesu, drugą połowę stanowi fachowa wiedza, odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy. Przekonaj się o wysokim standardzie usług i zadzwoń!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431