Pranie Dywanów i Tapicerki Świętochłowice

Dokładne czyszczenie dywanów i pranie wykładzin mogą być trudne na własną rękę, jeśli nie dysponujesz sprzętem takim jak np. Karcher. Pranie tapicerki samochodowej i meblowej również bez specjalistycznego sprzętu jest prawie niemożliwe. Na szczęście możesz liczyć na pomoc profesjonalisty. W Świętochłowicach skorzystaj z usług prania dywanów i tapicerek, które oferuje partner Serwissimo. Dla niego czyszczenie mebli tapicerowanych, w tym nawet czyszczenie kanapy to żaden problem. Przekonaj się sam!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Świętochłowicach i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Hb Servis Benedykt Krzepina

Tadeusza Kościuszki 98, 43-190 Mikołów

Przy praniu dywanów i tapicerki zależy Ci nie tylko na dokładności, ale również na terminowości i atrakcyjnych cenach? W takim razie najlepszą opcją dla Ciebie są usługi partnera Serwissimo ze Świętochłowic. Jego wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, by przywrócić dawny blask Twoim dywanom, wykładzinom i tapicerkom. Możesz bez obaw zaufać ich doświadczeniu!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świętochłowic: Centrum, Chropaczów, Lipiny, Piaśniki, Zgoda.

Obsługiwane miasta w pobliżu Świętochłowic: Będzin, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Bytom, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Jaworzno, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Tychy, Czeladź, Gliwice, Katowice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

W korytarzu masz jasną wykładzinę, a konkretniej miałeś jasną wykładzinę, ponieważ aktualnie upstrzona jest cętkami brudu? Nie próbuj jej czyścić samodzielnie, ponieważ jedynym efektem będzie wtarcie brudu głębiej. Nie wierz w reklamy telewizyjne - pranie dywanów i tapicerki meblowej oraz samochodowej wymaga specjalistycznego sprzętu. W Świętochłowicach zgłoś się do partnera Serwissimo, który w kilka chwil przywróci dawny blask Twojej wykładzinie. To doświadczony ekspert również od czyszczenia dywanów, prania tapicerki meblowej, a także czyszczenia tapicerki samochodowej, więc chętnie pomoże Ci również przy innych zleceniach. Skontaktuj się z nim już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431