Pranie Dywanów i Tapicerki Suwałki

Poplamione kanapy, zabrudzone dywany i wykładziny. Wszystkie te zabrudzenia usuniesz z pomocą partnera Serwissimo, który jest specjalistą w dziedzinie prania dywanów tapicerek w Suwałkach. Fachowiec ten nieustannie podnosi swoje kompetencje, by oferowane przez niego usługi realizowane były na jak najwyższym poziomie. Pranie dywanów tapicerki to jego specjalność. Przede wszystkim stawia na profesjonalizm, który osiągnąć może wykorzystując specjalistyczny sprzęt i środki czyszczące. Zadzwoń i przekonaj się, że warto mu zaufać w tej kwestii.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Suwałkach i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Paweł Trocki

Sejneńska 69, 16-400 Suwałki

Usunięcie zabrudzeń, plam czy sprzyjającym alergii roztoczy kurzu domowego nie musi już być Twoim problemem. Wystarczy tylko, że skorzystasz z oferty partnera Serwissimo działającego w Suwałkach. Pozytywne podejście do każdego zlecenia to już połowa sukcesu, drugą połowę stanowi fachowa wiedza, odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy. Powierz swoją tapicerkę lub dywan prawdziwemu profesjonaliście. Skontaktuj się z Serwissimo!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Suwałk: Białorogi, Szwajcaria, Krzywólka, Maniówka, Studzieniczne, Papiernia, Dąbrówka-Młynek.

Obsługiwane miasta w pobliżu Suwałk: Sejny, Augustów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 200 zł
Diagnoza - GRATIS

Partner Serwissimo z Suwałk może zaoferować Ci czyszczenie tapicerki samochodowej, gruntowne pranie dywanów bez względu na długość włosia oraz renowację i konserwację tapicerki meblowej. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawi, że znikną wszystkie uporczywe plamy i zabrudzenia z wykładzin, kanap czy krzeseł. Starając się spełnić oczekiwania klientów specjalista ten systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, a swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem. Sprawdź sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431