Pranie Dywanów i Tapicerki Stargard

Niestety tapicerki meblowe dość szybko się brudzą. Problem dotyczy nie tylko domów z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi, ponieważ czas eksploatacji odbija się na każdym meblu. Jeśli chcesz, by Twoja wysłużona kanapa znów wyglądała świeżo, wybierz profesjonalne pranie tapicerki meblowej. A może zmagasz się z nieprzyjemnym zapachem z tapicerki samochodowej? Otwarte okna i odświeżacze samochodowe pomogą tylko krótkotrwale i nie wyeliminują problemu. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanych pracowników, którzy są prawdziwymi specjalistami w dziedzinie czyszczenia tapicerek i dywanów na terenie Stargardu!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Stargardzie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Jusmar Marcin Mrówka

Szarotki 12/10, 71-602 Szczecin

To wcale nie jest prawda, że pranie dywanów niszczy włosie. Dostępne dziś specjalistyczne maszyny piorąceśrodki czyszczące nie tylko skutecznie wyeliminują zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy z dywanów, ale również wzmacniają i zabezpieczają włosie. Fachowcy dbają o jakość wykonywanych zadań i zdrowie klientów, dlatego używają do pracy tylko sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu, który spełnia odpowiednie normy.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Stargardu: Barnimowskie, Stare Miasto, Giżynek, Kluczewo, Mokrzyca, Mroczeń, Osetno, Centrum, Przedmieście Poznańskie, Przedmieście Szczecińskie, Burzykowo, Źródelnia, Zarzecze, Pszczelnik.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 300 zł

Na Twoim tapczanie lub krzesłach widać liczne zabrudzenia? Nie decyduj się na zakup nowych mebli! Zdecyduj się na usługi doświadczonych specjalistów z terenu Stargardu polecanych przez Serwissimo. Od wielu lat zajmują się oni czyszczeniem tapicerek domowych oraz samochodowych. Pranie krzeseł, łóżek, czy innych elementów wyposażenia wnętrza to jedne z najczęściej wykonywanych przez nich zadań. Dzięki profesjonalnemu usuwaniu alergenów nie musisz obawiać się o zdrowie domowników. Zgłoś się już teraz i oczekuj na niezwłoczną realizację usługi! Zadbaj o swój dom z partnerem Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431