Pranie Dywanów i Tapicerki Skarżysko-Kamienna

Odkurzasz już niemal codziennie, ale to niestety nie jest wystarczające, by skutecznie doczyścić dywany lub wykładziny? Są na nich zabrudzenia, których nie możesz pozbyć się miejscowym szorowaniem? Możesz opowiadać historię życia rodziny patrząc na poszczególne miejsca dywanu w salonie? Tu dziecko wylało sok, tam wylało się wino, a w tym miejscu nie wytrzymał szczeniaczek…? Najwyższy czas na profesjonalistę, który zawodowo zajmuje się praniem dywanów i tapicerki. W Skarżysku-Kamiennej szczególnie polecamy Ci usługi partnera Serwissimo, dla którego czyszczenie dywanówczyszczenie wykładzin, a także pranie tapicerek samochodowych i meblowych to żaden problem.

Zakres pranie dywanów i tapicerki w Skarżysku-Kamiennej i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Monika Wajs Franclean

Stanisława Zbrowskiego 51 lok. 3, 26-610 Radom

Potrzebne jest Ci profesjonalne pranie dywanów i tapicerki w Skarżysku-Kamiennej? Jeśli cenisz najwyższe standardy usług i niewygórowane ceny, zgłoś się do partnera Serwissimo, który tutaj prowadzi swoją działalność. Jego wykwalifikowani pracownicy z największym zaangażowaniem i przy użyciu najnowocześniejszych metod czyszczenia zadbają o stan Twoich dywanów, tapicerek i wykładzin.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Skarżysko-Kamiennej: Bór, Milica-Przylesie, Pogorzałe, Rejów, Książęce.

Obsługiwane miasta w pobliżu Skarżysko-Kamiennej: Radom.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli profesjonalny odkurzacz do prania tapicerki i dywanów nie należy do Twoich sprzętów domowych, skontaktuj się z partnerem Serwissimo ze Skarżyska-Kamiennej, którego odkurzacz piorący do tapicerki i dywanów to jeden z najnowocześniejszych na rynku i najskuteczniejszych modeli. Polecany przez nas fachowiec bez problemu doczyści meble tapicerowane, a ponadto zajmie się również czyszczeniem dywanówpraniem tapicerki samochodowej. Możesz bez obaw zaufać jego doświadczeniu i specjalistycznym środkom piorącym, dla których nie istnieją zbyt trudne zabrudzenia i plamy.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431