Pranie Dywanów i Tapicerki Pruszcz Gdański

Goście przypadkiem wylali czerwone wino na Twój dywan lub kanapę? Dziecko przypadkiem dotknęło sofy zabrudzonymi od czekolady rękoma? Są to wyjątkowo trudne plamy, jednak ich usunięcie nie jest niewykonalne. Specjaliści z Pruszcza Gdańskiego zajmują się profesjonalnym praniem dywanówczyszczeniem tapicerki domowej. Przekonaj się, jak proste potrafi być usunięcie zabrudzeń z Twojego wyposażenia domowego i poznaj partnerów Serwissimo, prawdziwych specjalistów w tej branży. Z łatwością pozbędą się nawet najtrudniejszych do zmycia plam.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Pruszczu Gdańskim i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Virgo Clean Mirosław Banasiak

Kowale, ul. Heliosa 27A/3, 80-180 Gdańsk

Jeśli mieszkasz na terenie Pruszcza Gdańskiego lub okolic i potrzebujesz firmy, która skutecznie usunie zabrudzenia z Twojego dywanu lub tapicerki domowej, Twoje poszukiwania właśnie się zakończyły. Poznaj najlepszych specjalistów działających na tym terenie i zadzwoń już teraz, by poznać pełną ofertę firmy. Profesjonalność, skuteczność i terminowość to główne domeny ekspertów współpracujących z Serwissimo. Czekamy właśnie na Ciebie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pruszcza Gdańskiego: Rotmanka, Rusocin, Różyny, Żukczyn, Świńcz, Kleszczewko, Rekcin.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

Nie próbuj niesprawdzonych preparatów, które, wbrew reklamom, nigdy się nie sprawdzają, a wręcz mogą spowodować uszkodzenie materiału, z którego jest wykonany mebel bądź dywan. Partnerzy Serwissimo dysponują wiedzą na temat materiałów i tkanin, dzięki czemu przy powierzaniu im elementów swojego wyposażenia domowego zyskujesz pewność, że usługa zostanie wykonana w sposób bezpieczny i profesjonalny. Pozostaw swoje zgłoszenie jeszcze dzisiaj, a gwarantujemy, że pracownik firmy oddzwoni do Ciebie w ekspresowym czasie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431