Pranie Dywanów i Tapicerki Poznań

Jeśli przydarzyła Ci się plama po winie, soku porzeczkowym czy kawie, to rozprawi się z nią partner Serwissimo z terenu Poznania. Specjalista dysponuje najlepszymi produktami do wywabiania plam, które sprawdzą się w przypadku tapicerek meblowych i samochodowych, a także wykładzin i dywanów różnych rodzajów. Jeśli boisz się ryzyka uszkodzenia włosia delikatnego dywanu wełnianego, skontaktuj się z rzetelnym specjalistą od prania dywanów i tapicerek z Poznania! Fachowiec dobierze odpowiednie środki i metody czyszczenia do rodzaju materiału, z jakim ma do czynienia, dzięki czemu nie naruszy jego struktury.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Poznaniu i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

BALT-CLEAN HANNA CIECHANOWSKA

Pierzyska 19, 62-260 Łubowo

Odśwież wygląd swojej kanapy dzięki pomocy specjalisty z Poznania polecanego przez Serwissimo! Nie tylko pozbędziesz się trudnych do zmycia zabrudzeń, ale również usuniesz niewidoczne gołym okiem roztocza kurzu, które może i nie należą do szczególnie szkodliwych, ale mogą powodować niepożądane reakcje alergiczne u osób uczulonych. Fachowcy z Poznania do każdego zadania podchodzą ze starannością, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Poznania: Jeżyce, Winiary, Piątkowo, Wola, Sołacz, Winogrady, Strzeszyn, Morasko, Stare Miasto, Starołęka, Umultowo, Grunwald, Janikowo, Plewiska, Malta, Rataje, Wilda, Nowe Miasto, Żegrze, Chartowo.

Obsługiwane miasta w pobliżu Poznania: Gniezno, Września, Trzemeszno.

 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Jesteś palaczem i nie możesz pozbyć się woni papierosówtapicerki samochodowej? To dobry moment, by zgłosić się do specjalisty od prania tapicerek z Poznania. Usuń nieprzyjemny zapach ze swojego pojazdu i ciesz się z komfortu jazdy! Działający na tym terenie fachowcy podczas swojej pracy napotkali wiele trudnych sytuacji, jednak z każdą z nich poradzili sobie bez zarzutu. Sprawdzisz ich niezawodne kompetencje, decydując się na pozostawienie zgłoszenia. Czekamy na Ciebie!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431