Pranie Dywanów i Tapicerki Police

Czy Twoja tapicerka meblowa wymaga solidnego odświeżenia? Nie wiesz, komu zlecić tego rodzaju zadanie? Skontaktuj się ze specjalistami z terenu Polic polecanymi przez Serwissimo – efekty wykonanych zadań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. W ofercie znajdziesz m.in. neutralizację nieprzyjemnych zapachów, usuwanie silnych zabrudzeń, czyszczenie tapicerki samochodowej lub domowej. Pranie sof, krzeseł, czy foteli to równie często przekazywane zgłoszenia. Jeszcze dzisiaj zdecyduj się na usługi doświadczonych fachowców i nie martw się o stan swojej tapicerki!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Policach i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Jusmar Marcin Mrówka

Szarotki 12/10, 71-602 Szczecin

W codziennym, zabieganym życiu każdego z nas przychodzi w końcu taki czas, kiedy musimy gruntownie posprzątać mieszkanie. Dla wielu jest to dość przerażająca wizja, bo przecież kiedy mamy chwilę wolnego, to najzwyczajniej w świecie wolimy po prostu trochę odpocząć. Na szczęście istnieją firmy specjalizujące się w czyszczeniu tapicerek dywanów. Jeśli mieszkasz na terenie Polic, powierz te zadania partnerowi Serwissimo, a on wykona całą pracę za Ciebie!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice: Osiedle Anny Jagiellonki, Osiedle Chemik, Czapliniec, Osiedle Dąbrówka, Duchowo, Osiedle Gryfitów, Jasienica, Kołpin, Osiedle Księcia Bogusława X, Kuźnica, Mścięcino, Nowe Miasto, Stare Miasto.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 300 zł
Diagnoza - GRATIS

Nie jesteś ekspertem w zakresie sprzątania? Musisz wyprać gruntownie dywan, na którym jest mnóstwo sierści zwierząt lub plam niewiadomego pochodzenia? Wykładziny również nie są pierwszej świeżości? A może ostatnio odkryłeś, że meble skórzane wymagają renowacji lub konserwacji? Głowa do góry – partner Serwissimo z Polic wszystkim się zajmie. Jego wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie musisz martwić się o to, czy usługa zostanie zrealizowana z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Partner Serwissimo to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Zadzwoń już teraz i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431