Pranie Dywanów i Tapicerki Piekary Śląskie

Chcesz sprzedać samochód, ale każdy potencjalny klient zwraca uwagę na kiepski stan tapicerki samochodowej? Cóż tu dużo mówić, wycieczki z dziećmi i psem nie odbiły się najlepiej na jej wyglądzie. Jest na szczęście na to sposób. Zamów pranie tapicerki samochodowej u partnera Serwissimo z Piekar Śląskich. To usługa skuteczna i niedroga, która odmieni wnętrze Twojego auta. Partner Serwissimo czeka na Twój telefon również, jeśli potrzebujesz czyszczenia dywanówwykładzin w domu, a także prania mebli tapicerowanych.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Piekarach Śląskich i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Aneta Gmaj

Kopiec 19, 97-500 Radomsko

Najlepsze pranie dywanów i tapicerki w Piekarach Śląskich? Skontaktuj się z partnerem Serwissimo, a przekonasz się, czym jest dokładność i precyzja. Polecana przez nas firma działa wykorzystując najnowocześniejsze środki piorące i specjalistyczny sprzęt czyszczący. Możesz zaufać ich doświadczeniu, dzięki któremu są w stanie doczyścić niemal każde zabrudzenie, i to w przystępnych cenach.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Piekar Śląskich: Kozłowa Góra, Szarlej, Kamień, Dąbrówka Wielka, Centrum, Brzozowice, Brzeziny.  

Obsługiwane miasta w pobliżu Piekar Śląskich: Będzin, Knurów, Mysłowice, Bytom, Świętochłowice, Katowice, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Jaworzno, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Radomsko, Czeladź, Częstochowa, Gliwice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 99 zł

Od zawsze marzył Ci się duży dywan z długim włosiem, ale decyzji tej pożałowałeś w momencie pierwszej poważniejszej plamy? Po pół roku użytkowania dywan już wcale nie zdobi pomieszczenia, tylko wręcz przeciwnie? Jest na to sposób. Zamów profesjonalne czyszczenie dywanów u partnera Serwissimo z Piekar Śląskich. To ekspert, który dysponuje specjalistycznym sprzętem przeznaczonym do prania dywanów różnego rodzaju. Nie zawiedzie Cię również, jeśli Twoja tapicerka meblowa wymaga czyszczenia, a także wtedy, kiedy potrzebne jest Ci pranie tapicerki samochodowej. Skontaktuj się z nim już teraz, by zarezerwować termin wizyty!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431