Pranie Dywanów i Tapicerki Piaseczno

Jeśli potrzebne jest Ci czyszczenie dywanu w Piasecznie, to wyłącznie z partnerem Serwissimo zrobisz to rzetelnie i w pełni profesjonalnie. Wieloletnia obecność na rynku, duża fachowa wiedza, odpowiedni sprzęt oraz zaangażowanie i chęć do pracy – to wszystko bez wątpienia stanowi gwarancję wysokiej jakości usług. Usuwanie roztoczy, czyszczenie zabrudzeń, neutralizacja zapachów, pranie wykładzin, impregnacja tapicerki i wiele innych usług – oferta jest bardzo szeroka, więc zadzwoń już teraz i po prostu powiedz, czego potrzebujesz w tym momencie.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Piasecznie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Norbert Gajewski Services

Sójki 33A, 02-812 Warszawa

Interesuje Cię pranie dywanów i tapicerki w Piasecznie? Partner Serwissimo to zawsze najlepszy wybór. Sprzęt czyszczący najlepszych producentów i skuteczne środki piorące sprawiają, że jego praca jest szybka i skuteczna, bez względu na wielkość zlecenia. Nasi pracownicy to sumienne i zaangażowane osoby z doświadczeniem, które doskonale są przygotowane do wykonywanej pracy. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługa całego Piaseczna.

Obsługiwane miasta: Warszawa, Łomianki, Ząbki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków, Stare Babice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie ma kurz, którego siedliskiem jest między innymi pięknie wyglądający w mieszkaniu dywan. Warto więc pamiętać o regularnym czyszczeniu lub praniu, by zniwelować to negatywne działanie. Partner Serwissimo prężnie działający na terenie Piaseczna pomoże Ci również pozbyć się sprawców alergii, czyli roztoczy, a także uporczywych plam, wszelkich zabrudzeń, czy po prostu kurzu. Zadba także o doprowadzenie do idealnego stanu mebli skórzanych, wykorzystując przy tym najwyższej jakości środki konserwujące. Zostaw zlecenie i sprawdź jego kwalifikacje!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431