Pranie Dywanów i Tapicerki Pabianice

Nie możesz znaleźć specjalisty, który dokładnie doczyści Twoje drogie meble tapicerowane? Nie chcesz ich wyrzucać, ponieważ ich stan jest jeszcze dobry, ale denerwują Cię plamy, z którymi nie możesz sobie poradzić? Jeśli jesteś z Pabianic lub okolic, pomoże Ci partner Serwissimo, który dysponuje specjalistycznym sprzętem piorącym. Jego odkurzacz piorący do tapicerki doczyści niemal każde zabrudzenie. A może potrzebne jest Ci już pranie dywanów lub pranie wykładzin? Tego typu usługi również wykonuje partner Serwissimo z Pabianic, więc nie zwlekaj, tylko już dziś się z nim skontaktuj!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Pabianicach i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Pure Serwis Firma Sprzątająca Michał Szarłat

dr. Stefana Kopcińskiego 93 lok. 21, 90-033 Łódź

W Pabianicach pranie dywanów i tapicerki zleć ekspertom, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Skorzystaj z usług partnera Serwissimo, a przekonasz się sam, czym jest wysoka skuteczność i dokładność. Specjalistyczny sprzęt czyszczący oraz dobrej jakości środki piorące to połączenie idealne do czyszczenia zabrudzeń z dywanów i tapicerki. Satysfakcja gwarantowana!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pabianic: Centrum, Bugaj, Piaski, Stare Miasto, Karniszewice, Klimkowizna, Jutrzkowice, Wola Zaradzyńska Nowa, J. Salwy, Marii Konopnickiej, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Dąbrowa, Rypułtowice, Czyryczyn (daw.Sereczyn), Karolew, Nowa Wieś.

Obsługiwane miasta w pobliżu Pabianic: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 120 zł
Diagnoza - GRATIS

Specjalistyczne pranie dywanów i tapicerki wymaga profesjonalnego sprzętu piorącego oraz najlepszych środków czyszczących. Potrzebne jest również doświadczenie w usuwaniu plam różnego pochodzenia z różnych powierzchni. Jeśli samodzielne czyszczenie kanapy się nie sprawdziło, postaw na fachowca, który zajmuje się tym na co dzień. Efekty jego pracy z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą i zlecisz mu dodatkowe zadania jak pranie dywanów, czy też pranie tapicerki samochodowej. Nie wierzysz? Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431