Pranie Dywanów i Tapicerki Nysa

Od dłuższego czasu nie możesz pozbyć się plamy po kawie lub sosie meksykańskim z Twojej tapicerki? Stosowałeś już wszystkie środki chemiczne dostępne na rynku, ale nawet one nie poradziły sobie z zabrudzeniem? W przypadku trudnych do zmycia plam ważna jest natychmiastowa reakcja, ale co w sytuacji, gdy nie masz ku temu środków ani możliwości? Na szczęście partnerzy Serwissimo to prawdziwi specjaliści w dziedzinie czyszczenia tapicerek domowych samochodowych, a także dywanów! Zadzwoń do nas i ciesz się czystością w Twoim domu lub samochodzie.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Nysie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Autospa Łukasz Broda

Długosza 29b, 48-303 Nysa

Jeśli jesteś mieszkańcem Nysy i potrzebujesz serwisu, który skutecznie pozbędzie się brudu z wnętrza Twojego samochodu, kanapy, dywanu lub wykładziny – zgłoś się do Serwissimo, a na pewno pomożemy! Współpracujące z nami firmy dysponują odpowiednimi preparatami chemicznymi i nowoczesnymi sprzętem, dzięki którym czyszczenie nawet najtrudniejszych do zmycia plam nigdy nie było prostsze. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Nysy: Dolna Wieś, Górna Wieś, Jędrzychów, Karłów, Podzamcze, Radoszyn, Śródmieście, Zawodzie.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

Nie próbuj niesprawdzonych preparatów ani metod, które znajdziesz w Internecie. Mogą one skutecznie przyczynić się do tego, że materiał, z którego wykonana została tapicerka, ulegnie uszkodzeniu. Postaw na profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy i dostosują usługę do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a pracownik firmy oddzwoni do Ciebie i przedstawi ofertę. Przekonaj się, jak profesjonalni są specjaliści z Nysy!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431