Pranie Dywanów i Tapicerki Nysa

Od dłuższego czasu nie możesz pozbyć się plamy po kawie lub sosie meksykańskim z Twojej tapicerki? Stosowałeś już wszystkie środki chemiczne dostępne na rynku, ale nawet one nie poradziły sobie z zabrudzeniem? W przypadku trudnych do zmycia plam ważna jest natychmiastowa reakcja, ale co w sytuacji, gdy nie masz ku temu środków ani możliwości? Na szczęście partnerzy Serwissimo to prawdziwi specjaliści w dziedzinie czyszczenia tapicerek domowych i samochodowych, a także dywanów! Zadzwoń do nas i ciesz się czystością w Twoim domu lub samochodzie.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Nysie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej

AutoSpa Nysa - Łukasz Broda

Długosza 29b, 48-303 Nysa

Jeśli jesteś mieszkańcem Nysy i potrzebujesz serwisu, który skutecznie pozbędzie się brudu z wnętrza Twojego samochodu, kanapy, dywanu lub wykładziny – zgłoś się do Serwissimo, a na pewno pomożemy! Współpracujące z nami firmy dysponują odpowiednimi preparatami chemicznymi i nowoczesnymi sprzętem, dzięki którym czyszczenie nawet najtrudniejszych do zmycia plam nigdy nie było prostsze. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Nysy: Dolna Wieś, Górna Wieś, Jędrzychów, Karłów, Podzamcze, Radoszyn, Śródmieście, Zawodzie.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

Nie próbuj niesprawdzonych preparatów ani metod, które znajdziesz w Internecie. Mogą one skutecznie przyczynić się do tego, że materiał, z którego wykonała została tapicerka, ulegnie uszkodzeniu. Postaw na profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy i dostosują usługę do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a pracownik firmy oddzwoni do Ciebie i przedstawi ofertę. Przekonaj się, jak profesjonalni są specjaliści z Nysy!

Zobacz również

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431