Pranie Dywanów i Tapicerki Łódź

Żadne odkurzanie ani nawet tradycyjne trzepanie dywanów nie usunie wszystkich zanieczyszczeń, pyłów, roztoczy i alergenów z wnętrza włosia. Nie usunie również plam czy starych zabrudzeń. Można oczywiście próbować ręcznego prania dywanów, ale zwykle i to nie pomaga. Tu powinien wkroczyć doświadczony profesjonalista. Potrzebne jest Ci fachowe czyszczenie dywanów? Polecany przez Serwissimo specjalista z Łodzi czeka na Twój telefon. W zakresie jego usług jest również czyszczenie mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej oraz pranie wykładzin. To godny zaufania fachowiec, który Cię nie zawiedzie.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Łodzi i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Pure Serwis Michał Szarłat

dr. Stefana Kopcińskiego 93 lok. 21, 90-033 Łódź

Pranie dywanów i tapicerki w Łodzi? Partner Serwissimo. To doświadczony wykonawca, dla którego nie istnieją zbyt trudne do usunięcia plamy i zabrudzenia. Pracuje wyłącznie na najwyższej klasy sprzęcie czyszczącym i wykorzystuje środki piorące, które skutecznie doczyszczą wszelkie zanieczyszczenia. Wysoki poziom obsługi klienta i niskie ceny czyszczenia tapicerki i dywanów to tu podstawa.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Łodzi: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Łodzi: Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Zgierz.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 120 zł
Diagnoza - GRATIS

Niejednokrotnie czyszczenie wykładzin w domu oraz w firmie wymaga wysokiej jakości sprzętu. Nie wystarczy tu pranie ręczne, trzeba działać profesjonalnie, zwłaszcza kiedy w grę wchodzą plamy i nieprzyjemny zapach. Do prania tapicerki samochodowej i meblowej, a także do czyszczenia dywanów, zarówno tych z włosia sztucznego, jak i naturalnego, również należy podejść profesjonalnie. Pranie dywanów i tapicerki w Łodzi zleć sprawdzonemu partnerowi Serwissimo, który na co dzień zmaga się z podobnymi problemami klientów. Zadzwoń już dzisiaj i zarezerwuj dogodny termin!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431