Pranie Dywanów i Tapicerki Leszno

Partner Serwissimo świadczy usługi porządkowe na terenie Leszna. W sposób profesjonalny zajmie się gruntownym praniem dywanu, czyszczeniem tapicerki w domu lub w samochodzie, usunięciem zabrudzeń i uporczywych plam z wykładziny, czy też renowacją i konserwacją mebli. Nie jest mu obcy także temat usuwania roztoczy, czyli działanie antyalergiczne. W swojej pracy wykorzystuje środki czyszczące najwyższej jakości, które są bezpieczne zarówno dla Ciebie, jak i czyszczonych powierzchni. Partner Serwissimo jest zawsze w gotowości do działania, więc nie czekaj i dzwoń już dziś!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Lesznie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Cleanzone Kamil Fierlej

Holenderska 11/8, 64-100 Leszno

Samodzielne nie jesteś w stanie skutecznie usunąć silnych zanieczyszczeń lub nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Zaoszczędź sporą ilość czasu i jeszcze dzisiaj zgłoś się do fachowców polecanych przez Serwissimo. Zaufaj wieloletniej praktyce zawodowej oraz odpowiednim kwalifikacjom i zleć parową dezynfekcję tapicerki domowej lub czyszczenie tapicerki samochodowej. Postaw na sprawdzonych, cieszących się renomą specjalistów!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Leszna: Antoniny, Gronowo, Grzybowo, Leszczynko, Os. Przyjaźni, Os. Przylesie, Zaborow, Zatorze.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Partner Serwissimo z Leszna oferuje pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin u klienta. Jeśli chcesz odświeżyć wygląd dywanu albo nie możesz pozbyć się plamy po winie lub kawie, skontaktuj się z nim, a na pewno nie pożałujesz! Szukasz specjalisty, który zna się na rzeczy i wykonuje usługi dokładnie i rzetelnie? Zadzwoń, a gwarantujemy, że fachowiec szybko do Ciebie oddzwoni. Do każdego zlecenia podchodzi on indywidualnie. Dostosowuje także ofertę do rodzaju materiału, z którego został wykonany dywan, wykładzina lub tapicerka.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431