Pranie Dywanów i Tapicerki Koszalin

Czysty i zadbany dywan to podstawa, podobnie jak lśniące wykładziny czy meble. Jeśli poszukujesz serwisu, który pomoże Ci osiągnąć właśnie taki efekt, to trafiłeś w dziesiątkę! Partner Serwissimo z Koszalina przywróci tapicerce w Twoim domu lub samochodzie dawny blask i zadba o to, by usługa była zrealizowana z najwyższą starannością i dbałością o każdy, choćby najmniejszy szczegół. Bez problemu upora się z roztoczami, trudnymi do usunięcia plamami czy zabrudzeniami. Korzystając wyłącznie z najlepszych środków chemicznych, a także zdobywanej przez lata fachowej wiedzy, zajmie się renowacją i konserwacją mebli skórzanych. Łap więc za telefon i dzwoń!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Koszalinie i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Dariusz Rybczyński

Mickiewicza 7b/9, 76-004 Sianów

Partner Serwissimo z wielką przyjemnością wyręczy Cię w większości prac domowych takich jak np. gruntowne pranie dywanu, usuwanie uporczywych plam, zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów, czyszczenie kanap, foteli, krzeseł, wykładzin. W profesjonalny sposób rozprawi się też z roztoczami kurzu domowego. Jeśli marzy Ci się ład i porządek bez najmniejszego wysiłku, to doskonale trafiłeś!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Koszalina: Akademickie, 4 Marca, Kędzierzyn, Kretomino, Przylesie, Rokosowo, Chełmoniewo, Lubiatowo, Unii Europejskiej, Zagórzyno, Lechitów, Wenedów, Na Skarpie, Bukowe, Dzierżęcino, Reduszka.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Firma sprzątająca z Koszalina oferuje pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin u klienta. Jeśli chcesz odświeżyć wygląd dywanu albo nie możesz pozbyć się plamy po winie lub kawie, skontaktuj się z nami, a na pewno nie pożałujesz! Szukasz specjalisty, który zna się na rzeczy i wykonuje usługi dokładnie i rzetelnie? Zadzwoń, a gwarantujemy, że partner Serwissimo szybko do Ciebie oddzwoni. Do każdego zlecenia podchodzi on indywidualnie, wykorzystując do tego najwyższej klasy sprzęt i środki czyszczące. Umów się na dogodny termin, a z pewnością nie będziesz żałować!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431