Pranie Dywanów i Tapicerki Inowrocław

Nie masz pojęcia, jak uprać dywan w domu lub na czym polega profesjonalne mycie tapicerki samochodowej? Na szczęście nie musisz znać się na wszystkim. Wystarczy, że znasz Serwissimo, a my zajmiemy się już resztą. Jeśli czeka Cię pranie dywanów i tapicerki w Inowrocławiu, zadzwoń do sprawdzonego partnera Serwissimo, który podobnymi zleceniami zajmuje się na co dzień. Interesuje Cię czyszczenie tapicerki meblowej lub pranie wykładzin? Tutaj również pomoże Ci partner Serwissimo z Inowrocławia, który działa wyjątkowo dokładnie i skutecznie, a przy tym w niskich cenach.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Inowrocławiu i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

CLEAN GREEN IZABELA PIETRZAK

Ewy Szelburg-Zarembiny 36/2, 88-100 Inowrocław

Jeśli czeka cię pranie dywanów i tapicerki na terenie Inowrocławia lub okolic, zgłoś się do partnera Serwissimo, który już od wielu lat skutecznie walczy z większymi i mniejszymi zabrudzeniami dotyczącymi dywanów czy tapicerki. Wybierz wysokiej klasy sprzęt czyszczący i jedne z najlepszych środków piorących i sprawdź, czym jest wysoka skuteczność czyszczenia!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Inowrocławia: Kruśliwiec, Mątwy, Nowe Osiedle, Piastowskie, Rąbin, os. Toruńskie, Szymborze, Śródmieście, os. Bajka, os. Bydgoskie, os. Kolejowe, os. Miechowiczki, os. Okrężek, Rąbinek, Stare Miasto, os. Zdrojowe.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 130 zł
Diagnoza - GRATIS

Porządki w domu to nie tylko odkurzanie i mycie podłogi. Okresowo trzeba zająć się również bardziej gruntownym sprzątaniem. Wówczas w grę wchodzi między innymi mycie okien, pranie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej itd. O ile okna można bez problemu umyć samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu, to z dywanami i tapicerką meblową może być już problem. Jeśli zależy Ci na dogłębnym i skutecznym czyszczeniu dywanów i tapicerki, zgłoś się do partnera Serwissimo z Inowrocławia. To fachowiec, w którego zakres usług wchodzi również pranie tapicerki samochodowej, więc nie zwlekaj i już zarezerwuj termin!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń