Pranie Dywanów i Tapicerki Gorzów Wlkp

Pozbycie się plamy po czerwonym winie czy kawie z jasnego dywanu to nie lada wyzwanie. Najważniejsze, by po pojawieniu się zabrudzenia zareagować na nie jak najszybciej, ale przecież nie zawsze mamy ku temu odpowiednie możliwości i środki. Na szczęście specjaliści z Gorzowa Wielkopolskiego znają się na rzeczy i wiedzą, jak skutecznie usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia bez uszkodzenia tkaniny czy materiału, z którego wykonany jest mebel. Tego typu zadania są w stanie podjąć się tylko partnerzy Serwissimo!

Zakres prania dywanów i tapicerki w Gorzowie Wielkopolskim i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Karol Chyba

Osiedla Leśnego 10, 66-530 Drezdenko

Jesteś mieszkańcem Gorzowa Wielkopolskiego i myślisz o praniu dywanów lub wyczyszczeniu swojej tapicerki? Tego typu usługę możesz zlecić partnerowi Serwissimo, który dysponuje odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i specjalistycznymi środkami chemicznymi. Partner Serwissimo pozbędzie się brudu szybko, tanio i skutecznie. To prawdziwy mistrz w swojej dziedzinie, więc nie czekaj i pozostaw nam swoje zgłoszenie! Czekamy właśnie na Ciebie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gorzowa Wielkopolskiego: Baczyna, Chróścik, Janice, Małyszyn, Piaski, Śródmieście, Zakanale, Zieleniec, os. Dolinki, Chwalęcice, Górczyn , Karnin, Nowy Dwór, Siedlice, Wieprzyce, Zawarcie, os. Chemik, os. Staszica.

Obsługiwane miasta w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego: Strzelce Krajeńskie.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 300 zł
Diagnoza - GRATIS

Nie trać czasu na czyszczenie swojego dywanu niesprawdzonymi metodami, które znalazłeś w Internecie. Nie są one skuteczne, a w dodatku mogą zniszczyć materiał, z którego została wykonana wykładzina. Pozostaw to zadanie profesjonaliście, a skutecznie pozbędziesz się problemu na długi czas. Profesjonalne pranie dywanów i tapicerki nie tylko usunie widoczne gołym okiem plamy, ale również pozbędzie się niewidocznych alergenów, zanieczyszczeń czy przykrych zapachów. Postaw na partnera Serwissimo i przekonaj się, na czym polega profesjonalna obsługa klienta!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431