Pranie Dywanów i Tapicerki Gliwice

Nie wiesz, jak prać dywan w domu? Na szczęście nie musisz. Zadzwoń do partnera Serwissimo z Gliwic, który takie usługi wykonuje na co dzień. To specjalista, który pracuje na najlepszym sprzęcie i stosuje skuteczne, ale i bezpieczne środki czyszczące. Polecany przez nas fachowiec pomoże Ci również w czyszczeniu wykładziny dywanowej. Czeka Cię czyszczenie tapicerki meblowej? Kanapa wygląda już bardzo kiepsko, a tapicerowany fotel ma mocno zabrudzone siedzisko i boki? A może potrzebne jest Ci pranie tapicerki samochodowej? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci partner Serwissimo z Gliwic.

Zakres prania dywanów i tapicerki w Gliwicach i w pobliżu

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

Usługi Porządkowe Hb Servis Benedykt Krzepina

Tadeusza Kościuszki 98, 43-190 Mikołów

W Gliwicach pranie dywanów i tapicerki wykonuje godny polecenia partner Serwissimo, który w pracy wykorzystuje specjalistyczne maszyny oraz skuteczne środki piorące. Niezaprzeczalnymi atutami naszego partnera są doświadczenie oraz zaangażowanie w każde zlecenie, bez względu na jego wielkość. Docenisz również konkurencyjne na rynku ceny oraz krótkie terminy realizacji zlecenia.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gliwic: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Stare Gliwice, Kopernik, Obrońców Pokoju, Szobiszowice, Żerniki, Zatorze, Ostropa, Wojska Polskiego, Baildona, Śródmieście, Politechnika, Sośnica, Ligota Zabrska, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś, Wilcze Gardło.

Obsługiwane miasta w pobliżu Gliwic: Będzin, Mikołów, Knurów, Mysłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Jaworzno, Zabrze, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

Czyszczenie auta to nie tylko myjnia automatyczna, ale również pranie tapicerki samochodowej. Usługa ta wykonywana jest co prawda rzadziej, ale czasem jest już po prostu niezbędna. Kupiłeś nowe auto i czeka Cię mycie tapicerki samochodowej? A może dzieci wylały sok na nową, białą kanapę i potrzebne będzie pranie tapicerki meblowej? Drogie wykładziny w Twojej firmie są już mocno wybrudzone, a dywan w pokoju dziecięcym wygląda bardzo kiepsko? Partner Serwissimo z Gliwic pomoże Ci w tych i wielu innych zleceniach związanych z czyszczeniem tapicerki i dywanów. Zadzwoń już dziś!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431