Pranie Dywanów i Tapicerki Gdańsk

Posiadasz profesjonalny odkurzacz do prania tapicerki? Nie musisz, jeśli jesteś mieszkańcem Gdańska lub okolic, ponieważ właśnie tutaj znajdziesz solidnego fachowca, który na co dzień zajmuje się zleceniami takimi jak czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej. Twój dywan z długim włosiem wymaga czyszczenia? Sofę dzieci zalały sokiem, a wykładzina ma ślady po czerwonym winie? Bez obaw. Tego typu zleceniami również zajmuje się polecany przez Serwissimo specjalista z Gdańska. To fachowiec, dla którego mycie tapicerki samochodowej i pranie tapicerki meblowej nie stanowią żadnego wyzwania.

Zakres prania dywanów i tapicerki

Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie dywanów
Pranie lub czyszczenie wykładzin
Pranie lub czyszczenie wykładzin

,
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.

Czyszczenie mebli tapicerowanych wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale również specjalistycznych środków. Tego typu prace najlepiej zlecić profesjonaliście. W Gdańsku na Twój telefon czeka sprawdzony partner Serwissimo, który nie tylko doczyści Twoje meble, ale również świadczy takie usługi jak czyszczenie dywanów i wykładzin, a także pranie tapicerki samochodowej. Zlecenia realizowane są na miejscu u klienta lub bezpośrednio w zakładzie naszego partnera. Będziesz wyjątkowo zadowolony z efektów czyszczenia. Sprawdź sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431